Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník Katie-Kate
Vloženo 17.9.2013
Aktualizováno 17.9.2013

Má vysněná kráska. Těším se na každou jízdu na téhle skvělé motorce.

Honda CBR 600RR: důvod neuveden
Honda CBR 600F: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy z jízdy byly naprosto úžasné. Chvíli jsem si musela zvyknout na větší váhu (přechod ze 125 cm), ale to šlo velice rychle. Jen jsem měla trošku problém s vysokým sedlem, ale to se dá samozřejmě snížit.

Přemýšlela jsem, jaký stroj vybrat na začátek a na naučení. Vždy se mi líbily kapotáže a proto jsem si vybrala tuto motorku. Pro dobrou ovladatelnost a samozřejmě protože se mi tyhle motorky jednoduše líbí. Nechtěla jsem na motorce vyloženě ležet, proto jsem vybrala CBR F a nikoli CBR RR. Zatím příliš najeto nemám a s motorkou se teprve seznamuji. Jsem příjemně potěšena, jak motorka pěkně brzdí motorem. Na brzy si ovšem také vůbec nemohu stěžovat. Přední brzda zabírá rychle a možná i trochu ostře, ale mně to vyhovuje. Ovladatelnost je výborná. Pro spolujezdce je tato motorka spíše nepohodlná, ale to všechny typy těchto motorek. Jsem zvyklá na malý úložný prostor, proto mě tímto motorka spíše mile překvapila. Proti motorce CBR RR má velký úložný prostor. Spotřeba se samozřejmě hodně liší podle způsobu jízdy. Na dálnici při 130 jsem měla spotřebu asi 5,5 l/ 100 km. Krásná spotřeba. Ve městě to samozřejmě bude víc, zatím jsem ještě neměla čas zjistit.

Míra
Míra napsal 17.02.22 v 09:28 10b.

Moc hezká. Černá s červenou je super barevná kombinace.
Chválím výběr motorky. Tahle Honda je spolehlivá, hezká a pro lidi s postavou okolo 160 cm ideální.

Pedro.Sa
Pedro.Sa napsal 29.09.19 v 20:01 10b.

Vožel
Vožel napsal 31.03.14 v 14:03 10b.

Ať slouží ...je to fešanda ;)

ferai
ferai napsal 17.09.13 v 21:18 10b.

krásná mašina

Simi31
Simi31 napsal 17.09.13 v 10:27 10b.

Ať dlouho slouží a dělá radost