Honda XR 125 L (2005)

Vlastník Ondra666
Vloženo 16.9.2013
Aktualizováno 30.12.2015

levný dopravní prostředek vhodný i na cestování klidně i ve dvou a plnou polní

První dojmy - první dojmi: pohodlná docela živá nelíbí se mi: uvítal bych další rychlostní stupen

Motorku bych doporučil pro - začátečníkům je to hodný a poddajný stroj

Doplňky na motorce - Mám 35L kufr plus textilní brašny , doplnky no tak chrániče rukou (blastri), duralová řidítka

Najeto mám už 5000 km ale motka má 35 000 km zakoupena po druhém majteli, který se o ní dobře staral. Ale co mě se nestalo rozletěli se mi ložiska na klice předpokládám že zapříčiněno horším olejem než co tam lil předchozí majtel ale je to jen do měnka. Jinak jízdní vlastnosti jsou velice dobre motorka je lehká krásně ovladatelná. Co mě trochu mrzí je že nemá nastavitelný podvozek aspon přední tlumiče, když je du ve dvou a s plnou polní uvítal bych možnost trochu ten podvozek přitvrdit. Po motorové stránce bych řekl že je to dostačující ale doporučuji vindat omezovací kroužek z výfuku ne jen že to jede lépe ale i spotřebou jsem šel o 0,3 l/100km dolu z původních 2,9 l/100km (ježděno převážně ve dvou). Velice dobře se chová jak na asfaltu tak někde v lehčím terénu ale záleží na skušenosti řidiče a obutí. Celkový dojem idealní motorka do začátku

Ondra666
Ondra666 napsal 24.06.14 v 00:26

pokud by někdo měl zájem o manuál rád poskytnu stačí napsat je to vícero souborů tak se mi nechce je všechny nahrávat po jednom