Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník vanilla.ice
Vloženo 31.8.2013
Aktualizováno 25.5.2018

Po CBR , další motka,kterou jsem si vysnil a dobře jsem udělal.

Motorka koupena od Není na motorkářích.

Suzuki GSX-R 1000: Cena byla už vysoko

První dojmy - Tak je určitě motorově zábavnější než CBR-ko,silnější,rychlejší ,ovladatelnější,tlumič řízení je prostě super... Volitelné palivové mapy hlavně Áčko je nádhera :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro ty komu už nestačí šetka a chtějí jít víš,jen třeba nechtěj jít ještě do litru..

Doplňky na motorce - Výfuk Scorpiom,ale ten zvuk není nic moc.Plánuji lepší laďák, jinak vyměněny páčky,plexy, řetězovka atd..

Vybral jsem si GSXRo protože je to klasika, jedna z nejlepších motorek a 750 je kompromis mezi litrem a šestkou.. Jinak se krásně ovládá,když ji dáváš trochu víc otáček, je to fakt znát ten výkon... hlavně palivová mapa A je super, uplně jiný zátah motoru, taky tam teče víc benálu Co jsem ji koupil měla najeto 11500 km, teď má 16,500 za dva měsíce, prakticky z ní neslezu.. Jediný výtka je sedlo,ze kterého fakt bolí prdel.. Jel jsem na tom do Anglie 1444km na jeden zátah a věřte že to není žádná slast... Ale to je jedno, já jsem cocot, takže to dám i kdyby mě meli pak vyheverovat
Po pár letech ( mám ji od roku 2013 ) Není co se týče údržby jako CBR, měnil jsem spojkový koš a spojku, začala prokluzovat , čidlo zařazené rychlosti, ve 40 tisíc rozvoďák což je asi normální, jednu zapalovací cívku,musel jsem vyřadit senzor výfukové přívěry.. Ale jinak , nežere olej, výkon super...litrové Fazery mi neujedou ba naopak není problém je předjet.Ta motorka má koule,když ji držíš v točkách... Maximálka co jsem vyzkoušel je 274 a ještě by asi šla,ale musel jsem brzdit bo se blížil kruháč...Za mne spokojenost,protože litr je zas o něco těžší a lítat 300 nepotřebuji..Na ty naše silnice i dálnice to bohatě stačí...

Ghostik
Ghostik napsal 04.04.21 v 22:50 10b.

Čégo vanilo. Máš skvělej vkus chválím moc. A že si dal tu Anglii naráz seš šílenec. Mě stačilo na mé Gixi 800 a byl sem tejden bolavej. Sice seš mrňous oproti mě a seš víc v moto,ale tvrdá je pro oba stejně. Někdy bych se svezl až budeš v ČR, což teď asi není problém.
Woeee děláš cesťáka z okruhový
Tak ať to jezdí a hodně štěstí na cestách přeje Ondra Ghostik byv. od Cherrynky

Jacek_18
Jacek_18 napsal 14.06.15 v 17:42 10b.

Krásná barevná kombinace . Škoda že jsem ji nesehnal .. 10b

Dave97
Dave97 napsal 07.09.13 v 19:48 10b.

Nádhernej stroj

nondrak8
nondrak8 napsal 01.09.13 v 23:12 10b.

V téhle barevné kombinaci je nádherná, taky jsem o ní chvilku uvažoval, ale nakonec jsem zůstal u naháčů, které se na naše cesty hodí víc. Za 10b

Devil007
Devil007 napsal 01.09.13 v 17:02 10b.