Harley Davidson XL 1200C Custom custom (2013)

Vlastník Harleyzdenek
Vloženo 26.8.2013
Aktualizováno 20.11.2013

H-D Sportster 1200 custom 110th Anniversary Edition

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot - H-D Klasik Moto U Šalamounky... SUPER

Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob: co bych si kupoval, až budu větší :-)

První dojmy - Moje první motorka, chtěl jsem Fat Bob, ale rozhodl jsem se začít na něčem "menším". Skvělá motorka, snadno ovladatelná, hodně tvrdá, pro spolujezdce to je peklo na zemi a pro cesty nad 100 km i pro jezdce :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo milují H-D a chtějí na něm začít, vyzkoušet a neutratit příliš peněz.

Mám najeto 2.500 km, vyměněny koncovky za Vance&Hines - nádherný zvuk, krásné přijatelné vibrace, které za jízdy mizí. Motor je skvělý, má radši střední a vyšší otáčky. Vzhledem k tomu, že je to na cestování tak do 130 km/h, tak pětistupňová převodovka vyhovuje. Převodovka je úplně skvělá, přesná. Motor má krásný tah od spodu, když zapomenu podřadit, tak se vesměs nic nestane. Po zajetí jsem to začal pěkně točit a spotřeba nai tak nevylezla nad 5 l/100. Perfektní stroj do města, budí respekt a přesto se všude protáhnu. Mám na něj hraniční velikost (190cm/ 100kg) - nekrčím se, ale pro větší jezdce už není. Nekomfort spolujezdkyně jsme vyřešili poduškou AirHawk a vše OK. Motorka ideální do města a na vyjížďky do 100km (nebo více přestávek) - není to touring a ani si to na něj nehraje. Pokud někdo namítá, že H-D nebrzdí, tak to není pravda. Nemá ABS, ale člověk pořádně vezme za přední a zadní brzdu a stojí na místě.

harly27
harly27 napsal 07.07.14 v 11:35

cortes
cortes napsal 31.01.14 v 09:20 10b.

a tom to je. Za 10

jikov
jikov napsal 27.08.13 v 13:45 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

GodoJ
GodoJ napsal 26.08.13 v 18:48 10b.

pekná mašinka...

harly27
harly27 napsal 26.08.13 v 13:54 10b.