Honda CBR 1100XX Blackbird (1998)

Vlastník prousek
Vloženo 10.8.2013
Aktualizováno 10.8.2013

černa kraska v ktere se schovavá velke zvíře

Honda VFR 800: jizda ve 2

První dojmy - do ruky padla okamžitě krasně ovladatelna, podvozkově supr, mužu naložit 3 kufry a ani to nepociti myslím že je to jeden z nejlepších cestovních stroju

Motorku bych doporučil pro - doporučuji lidem co hodně cestuji a kdo jezdí ve dvou

Doplňky na motorce - vše original jen doplněno o kufry

tento stroj sem si vybral hlavne kvůlí cestovani jezdím s přítelkyni tak jsem shaněl něco většího co můžu pořádně naložit a zvládne v klidu jízdu ve 2, zkušenosti jsou výborne podvozek a motor bez chyby akorat brzdy by mohly být ostřejší servis, uložný protor sem rozšíříl na 3 kufry ,spotřebu neřeším ale myslím asi tak kolem 8l, když to to tak zhrnu celkově řekl bych výborny cestovní stroj a co se tyče servisu je ho treba dělat pravidelne a on se odvděčí bez poruchovosti myslím že motor u tohoto stroje nezničitelny mam najeto přes 63t.a ani znamka nějkaych problemu,nejlip se motorka cíti na silnici a tim také chci říct že je jedna z nejlepších na cestovaní

Dutch
Dutch napsal 17.08.13 v 13:19

Ty brzdy jsou bída, a přední vidle by mohla být taky o dost lepší Ale to je z nedostatků vše. Design je naprosto dokonalý, konkurence může jen závidět. Motor přežije majitele, ověřená technika! Při jízdě ve dvou je snad ještě ovladatelnější než solo. Ovládá se parádně, není problém v zatáčkách elegantně nadělat rejhy do kapoty. Servis zvládne průměrný biker sám, je geniálně jednoduchý. Už jsem vlastnil dva, a myslím že jednou mi třetí taky bude slušet... Je to nádherný a naprosto spolehlivý stroj. Gratuluji a přeji desetitisíce šťastných kilometrů, což na Blekovi nebude vůbec problém

PokyXX
PokyXX napsal 11.08.13 v 21:19 10b.

Nádhera vela štastných kilometrov prajem