Yamaha YZF 600R Thundercat (2000)

Vlastník redy4
Vloženo 4.8.2013
Aktualizováno 4.8.2013

Yamaha YZF 600R Thudercat, moje kočka

První dojmy - Zatím spokojenost, pohodlná i na delší trasy. Výkon jí taky nechybí, do cca 8tis. je to beránek, né že by nejela ale pak v ní bouchnou saze a jede jak blázen :-).

Po menším odskoku ke čtyřkolkám jsem se rozhodl vrátit zpět ke dvoum kolům.
Motorky jsem měl vždy rád. Od kamarádů jsem si občas půjčil jejich 125ccm, ale vlastní sem nikdy neměl. První motrku sem si koupil až ve dvaceti letech a to Kawasaki Zephyr 550. Vždycky se mi líbili klasický naháči a tak to byla jasná volba. Výkonu sice moc neměl ale na vyježdění to bohatě stačilo.

Thundercat měl při koupi najeto cca 58 000km, ale s kompletní servisní dokumentací, v originálním stavu a po prvním majiteli. Motorka byla za slušné peníze tak jsme se jeli s kámošema na ní podívat, všem se líbila a po projetí nebylo co řešit. Ještě ten večer sem si jí dovezl po ose domů. Respekt tam byl ze začátku, ale padla mi do ruky a rychle si na sebe zvykáme.
Thudercat se na silnici chová velmi dobře. Brzdy jsou dostačující. Motor šlape perfektně, jen mě zlobí volnoběh. Výkon je na naše silnice dostačující.
Spotřeba mě taky mile překvapila, ale jak si víc a víc zvykám tak jde pomaly nahoru.
Uložný prostor pod sedlem je až nečekaně velký, vše potřebné se tam v pohodě vejde, ale záleží co všechno chcete vozit sebou.
Servis zatím žádný, jen běžná údržba, ale už je objednaná na seřízení.

Jirka.46
Jirka.46 napsal 05.08.13 v 15:30 10b.

Pěkná Hromkočka,ať slouží Všiml jsem si,že ji chybí dvě přepadové hadičky

Buchy76
Buchy76 napsal 04.08.13 v 23:17 10b.

Je to kočka, taky bych jí nedal.