KTM EXC 300 (2003)

Vlastník cita29
Vloženo 2.8.2013
Aktualizováno 18.1.2021

Po dváce je to jinčí kafčo :) Krásný zvuk, super podvozek, motor.. Prostě paráda. Padne pěkně do ruky, lehce se ovládá.

Gas Gas EC 300: důvod neuveden
Husqvarna WR 250: důvod neuveden
KTM EXC 250: důvod neuveden

První dojmy - Brutální zvuk! Šel z něho respekt, ale jak jsem se rozjel tak mi to došlo, tahle Káťa je v podstatě hodná motorka, jede jak tank už od nízkých otáček, ale jak jí naserete tak se vás snaží shodit :D Hydraulická spojka funguje parádně.. Brzdy Brembo - co dodat

Motorku bych doporučil pro - pro mě :D

Tříkilo jsem si vybral protože jede hezky odspodu - ale narozdíl od 4T plynule a nezáludně, takže se nemusí tolik vytáčet. Po otevření přívěry je výkonu dostatek - spíš teda přebytek. Má 5 kvaltů, které jsou docela dlouhé. Maximální rychlost při aktuálním převodu je kolem 150-160kmh což je pěkné, a přitom se po otevření přívěry sama zvedá na zadní ještě na trojku. Moc se jí teda nelíbí když se jede dlouho konstantní rychlostí, to motor začne trochu škubat, ale jak se alespoň maličko zrychluje, nebo zpomaluje tak je to OK. Tlumiče WP fungují parádně, jen možná časem by vidlice chtěly přenastavit na můj styl jízdy, jinak nerovnosti a skoky pobírají parádně a nedostávám žádné pecky do rukou.

cita29
cita29 napsal 04.04.20 v 18:48

Kaprik20> Když jsem já prodával tak chtělo udělat podvozek, motor byl naopak super, dělaná i klika atd.
Každopádně to byla nejlepší motorka, hned bych si ji koupil zpět

Kaprik20
Kaprik20 napsal 01.11.17 v 21:40 10b.

Tak tuhle motorku mám momentálně doma.Přivezl jsem jí 28.10.2017.Tlumiče a podvozek celkově ok nové věci.Ale budu muset udělat motor rozebrat vyměnit ojku,všechny ložiska v motoru a gufera a těsnění .Vršek má dělaný ,píst new.Tak jsem zvědav co mě tam vše bude čekat.

Lukyyyy
Lukyyyy napsal 11.06.14 v 19:42 10b.

Super polepy

cita29
cita29 napsal 25.05.14 v 14:57

Díky všem

EveryBady
EveryBady napsal 03.04.14 v 16:27 10b.

Pěkná střela Výborný polepy