Suzuki RM 250 (2000)

Vlastník Freedomák
Vloženo 30.7.2013
Aktualizováno 10.8.2013

Japonská kvalita za rozumnou cenu :) Zas po dlouhé době jsem si chtěl přičuchnout k blátíčku když toho asfaltu vídám dnes a denně dost :)

Honda CR 250: Hondy jsou víceméně o několik tisíc dražší a to i v nezachovalém stavu než pěkná Suzuki

První dojmy - Zpracování dobré a jako u každé starší motorky kterou máte z druhé ruky ladění dle svého gusta k té nějvětší spokojenosti.

Motorku bych doporučil pro - Hobby jezdci a ty co prostě zjistily že pitbike není cesta na pořádný rodeo :)

Doplňky na motorce - kompletní výfuková soustava ProCircuit,neopreny předních vidlí,duralové výztuhy chladičů, hliníkové chrániče rámu,měřič motohodin,hrazdová řidítka

Tenhle stroj byl u mě v plánu déle,cena přijatelná dostupnost dílů také tak proč si jí jen tak pro radost nekoupit.Ježdění s ní bylo dobré, při dodržení postupu startování kterej mě naučila,''jak to měla ráda'' jsem neměl problém jí nadlábnout na první šlápnutí v pantoflích aniž bych si způsobil tržnou ránu na noze :) Do motorky jsem investoval dost nových věcí ale v součtu uvedu že nová spojka,ProCircuit výfuk(koleno+koncovka),řidítka,udělané přepákování,měřič motohodin,hliníkové chrániče rámu, potah sedla,výztuhy chladiče,nové plasty,nové gumy,neopreny,provozní kapaliny a nějaké drobnosti mi dokázali motorku zpříjemnit a ač se říká že cross co není od bláta a nějaký ten zlomený nebo ohlý plast neni coss s kterou se jezdí ,tak prostě někdy si to chce mazlika udělat a i se o to starat aby se motorka odvděčila :) Spotřeba benzínu byla znatelná ale né neúnosná,holt 4takt je 4takt :) Na závěr hodnotím jako velice dobrou zkušenost s dobrým výkonem :) Palec hore.

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 10.01.15 v 14:30

Chtěl bych být MX bajkem (Suzuki!) ve Tvé garáži ...