Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník krysoid
Vloženo 25.7.2013
Aktualizováno 13.6.2014

Vloženo: 23.08.2013, Uskutečněno: 23.08.2013, Stav tachometru: 48 km, Zhlédnuto: 44x

Tak sem si nechal seřídit ventily,podtlaky,u toho nový svíčky a chladící kapalinu.Olej a vzducháč sem si dělal sám.Chtěl jsem i ventily ale provedení s podložkama sem ještě nedělal tak proč machrovat,když to můžu dát odborníkovi(servis v Olomouci na Chválkovické,jsem nadmíru spokojen).Výsledek,motor se sklidnil,jde líp za plynem,prostě paráda.

• Sekundární škrtící klapky sání

Četl sem o tom hodně,ale nikde jakej to má přesně ve výsledku účinek a hlavně následky.No nebylo nic jednoduššího než to zkusit. Ze začátku sem zvolil variantu č.1=Odpojit servomotor na ovládání klapek(bílý konektor) a

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.03.2014
    Uskutečněno: 11.03.2014
  • Masarykův okruh Brno

Konečne bylo trochu teplo tak sem se odhodlal a vyrazil do Brna na okruh jak sem snil už měsíce.Po příjezdu,zaplacení u krásné paní |-) a vysvětlení co a jak sem se trošku porozhlídl po "zákulisí" páč sem tam nikdy neb

Vloženo: 09.03.2014
    Uskutečněno: 09.03.2014
  • údržba + přední vidle+přední guma

Tak sem se přes zimu pustil do vidlí.Futra,gufera,prachovky a olej.S výsledkem jsem nad míru spokojenej.Přesnější řízení a tlumení je o 10 level výš :-DD Když sem byl v tom tak sem přehodil předek(Continental Conti Trai

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.03.2014