Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 27.12.2015, Uskutečněno: 27.12.2015, Zhlédnuto: 13x

Letošní Zima (Prosinec 2015) je zpočátku teplotně velmi mimo oproti běžnému normálu Místo křiků dětí co každoročně sjíždějí na saních a všem možném blízký zasněžený kopec,se mi do uší už asi 4-5 dní dere zvuk vytočených motorů z dvou a čtyř taktních jednobuchů No prostě paráda,nedaleko od nás je motokrosová trať a není poslední dobou zrovna prázdná,místo přežírání a válení se u TV tam mlaďoši ale i chlápci v letech prohání touto dobou své nabušené bajky plné koníků co chtějí běhat Nemohl jsem odolat a se synem aspoň na chvíli jel nasávat tuto skvělou a voňavou atmosféru naživo,nádherný zážitek při jarních +16.c

Tuareg-Tengai (1) napsal 01.01.2016 v 22:22

Igore to je super taky bych jezdil ale tady u nás jsou tratě tak rozmočené že se tam nedá ani vjet ale jak to pude okamžitě vyjíždím

SonyLee (5) napsal 29.12.2015 v 18:39

Hery22 (20) napsal 28.12.2015 v 12:31

Tak nějak jsem to myslel
Když jsem měl skutra a jezdil jsem blbnout na letiště (cca 4 roky zpět), tak tam jen sem tam jezdili známí stunt a občas někdo výjimečně přijel z kroskou, jinak nikdo. Jo a ještě jsem tam viděl někdy modeláře s letadly
Jinak z baráků jsem vždycky od tama slyšel jen letadla a krosek jsem si všiml že jdou slyšet až letos. Je fakt, že teď v zimě se mi zdá, že je slyším víc. Možná to je z absťáku, bo jsem dlouho nejel

-Jandys- (16) napsal 28.12.2015 v 11:51

Hery - to ani né,je to tam opravené dlouho,myslím že od začátku léta Ale stále počasí přeje a jde to tak se tam jezdí o něco více když je navíc volno,třeba i dnes když lehce prší,jsou slyšet zas

tatíkPé (9) napsal 28.12.2015 v 11:04

Super .

Hery22 (20) napsal 28.12.2015 v 10:41

Jsem si říkal že, se mi zdá, že ty motorky slyším až poslední dobou, asi se tam začalo hodně jezdit až jak to předělali.

-Jandys- (16) napsal 28.12.2015 v 10:08

Ivo - je to za Zábřehem u Dolního Benešova směr Kravaře u cesty po pravé straně je poutač ve formě kros pneu a v ní cedule MX,cestička tě už navede,jinač za tratí rovně a pak vlevo Jardasi - po hodince dívání mi už škubalo rukama a v hlavě se honily všelijaké myšlenky Ájo - já pokud budu moct tak kluka jistě podpořím (holka už jezdí to své na čtyřkolce a chce taky už moto) jen musí trochu vyrůst do výšky a pak může třeba i na čínu,ony ty malé krosky jsou některé i na něj vysoké Hery - to jsi tam asi dlouho nebyl je to celé postavené letos nově,myslím že se dá v klidu rovnat i s profi tratěmi co znám neli je li už i lepší,zajezdit si můžeš i ty na Slonovi,není to tak náročné,jen prvně raději pomaleji Jo a je tam skoro pořád narváno,naši a spousta poláků,hold asi u nich nic nemají nebo to máme jakovždy levné než oni

Hery22 (20) napsal 28.12.2015 v 08:19

Taky to u nás slyším a říkám si že bych se tam zašel podívat
Před třemi lety jsem si tu trať projel na skútru, teda pokud to teď není předělané

Zub47 (2) napsal 28.12.2015 v 08:09

Letošni zima je fakt paradni

Jardas444 (10) napsal 28.12.2015 v 07:04

V téhle roční době se jít podívat na motocross je super.Vždycky jsem motocrossaře obdivoval

istonbike (2) napsal 28.12.2015 v 03:34

Igore tak to Ti závidím můj kluk sice se mnou rád jezdí,ale k motorce ho zatím nic netáhne,ale zas na druhou stranu třeba je to dobře

Kolic (2) napsal 27.12.2015 v 23:30

Paráda a kde to bylo?

Wildaja (44) napsal 27.12.2015 v 23:25

Tak to chápu, náš mladý už blbne v polích na Babetě a tak nás čeká asi taky veselá budoucnost .
Ostatně i mí předci se letos po shlédnutí moto na chodbě rozvykládali o své minulosti a je fakt, že se to dědí. Jen já jsem sourozence, kteří dodnes vlastní fechtly hóódně přeskočila. Takže ANO. My podporovat budeme muset . To nás zruinuje .

-Jandys- (16) napsal 27.12.2015 v 23:00

No jejda,mluvit jsem mu nezakázal,jen spíš přes randál ani nebyl slyšet A jelikož je za dráhou i letiště a letadla prolétavala kolem bylo o zábavu s ním postaráno Ovšem oba máme jasno a já asi těžkou hlavu,určitě bude taky jezdit o tom nepochybuju,jenže on by chtěl už hned ,tož mu říkám ještě dopiluj pořádně jízdu na kole a pak se máme o čem bavit

Wildaja (44) napsal 27.12.2015 v 22:55

Paráda . U nás za barákem ... sice kamenem bych tam nedohodila , ale to neva . Máme taky hromady, kde si kluci takhle jezdí zablbnout a včera jsem jednoho z dálky sledovala .
Jojo, pokaždé je na co se dívat . A podle fotek jste si to užili, odpočinuli si a o brebentění, kdy se malá pusa nezastaví ses pěkně postaral . Nemám pravdu .

JirkaMetal (1) napsal 27.12.2015 v 22:47

Nahoru a dolů, pojedeme spolu co to plácám

-Jandys- (16) napsal 27.12.2015 v 22:41

Žádné odpočívání,furt jedu naplno,jojo Zábřeh,však to máš kousek a taky to musíš slyšet

owenovic (12) napsal 27.12.2015 v 22:29

Ahoj, to je v zabrehu? Pekne jste si odpocinuli. Je fajn , ze i symka to bere

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017