Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 11.10.2015, Uskutečněno: 11.10.2015, Zhlédnuto: 9x

Jak je to někdy jednoduché když se objeví možnost na pár hodin bez dětí a povinností Nemusel jsem ani nic vymýšlet a plán na pozdější dlabanec ve formě "vyhlášených borůvkových knedlů" na Kohůtce byl v tu ránu na světě.Od rána venku hnusně a zima,čumím na teploměr a tam jen 7-9c Říkám necháme to na jindy a zajedem si jen někam kousek a v poho,ale kdepak jede se ať je jak je.Cestou to bylo v klidu až po Frenštát a dál už za mírného deště až po Hutisko,hup přes kopečky a rázem jiný čas a sucho.Jenže vše se změnilo od Vranči,tak začla sranda,hustá mlha-mlíko,viditelnost sotva 5m a na moje drapáky už i kluzko na silničce asi 2,5m široké která místy vůbec nebyla vidět.Nu což nahoru jsme vyjeli,nadlábli se až k prasknutí .Venku nás pak zastavil majitel chaty a při pohledu na mou ženušku Vlaďu říká: není paní zima,ani né odpoví,je tu jen 6c při 917m/nm,tak co čekat že Tak pojďte se mnou,když nejste řidič dostanete panáčka grátis,a rovnou z meruněk Já jsem sice utřel,ale voněl krásně Popřál nám dobrou cestu a dojezd dolů a hlavně domů a zas zmizel v mlze Zpátky nás opět doprovodil deštík od Frýdlantu až za Frýdek ale to nám náladu po dobré 228km dlouhé vyjížďce vůbec nezkazilo

Zub47 (2) napsal 31.10.2015 v 07:48

Jo jo,co člověk neuděla pro takovou dobrotu Jo a rakosnička jsi tam nezahlid mlha že by se dala krajet

-Jandys- (16) napsal 25.10.2015 v 19:32

Jasně Romane,naco zahálet teple domova,když je chuť a motivace,k tomu i čas,tak hurá a jede se

Tuareg-Tengai (1) napsal 25.10.2015 v 19:29

Igore super koukám že tě nic a nikdo nezastaví tak to seš na tom stejně jako já já taky porát jezdím jak to ide

fanty (18) napsal 18.10.2015 v 08:07

Ahoj, mam to stejně. Počasí neřeším. Čím horší tím mam na držce větší úsměv. Motorek malo nebo skoro zadna, kdyz nekoho potkam tak si i pokecam, ale.kdyz je azurovo tak na tom jezdi kdejaky jouda co zdravi za jizdy a pak kdyz ho nahodou potkam nekde na obede tak po pozdravu na.me.kouka jak puk a pri odjezdu zase zdravi. Tohodle chovani mam uz plnou pr..l. A ma to i sva pozitiva, kdyz se po takove vyjizce vratim cely, vyjedu vzdy minimalne jednu nadrz (270km), cestou necestou, tak pak na suchu jsem podstatne jistejsi, rychlejsi a uzivam si jizdu jako takovou. Pro mensi najezd km se mi nechce podstupovat procedura oblikani a tahani stroje z garaze vzdalene pet km.
Je fajn v takovem hnusu potkat dalsi stroj

-Jandys- (16) napsal 14.10.2015 v 22:26

Slávku,už jen to že jsme to všichni tři zvládli byl úspěch a proto i dobrá nálada,navíc jsme mohli být spolu sami a bez ratolestí

Mann (1518) napsal 14.10.2015 v 21:51

A nekecáš tak trochu náhodou Něco podobného jsem taky zažil, akorát s tím rozdílem, že mi moc nepršelo Naplánováno jsem měl perfektně, lokalita pro mě jako stvořená - ježdění po svážnicích, s prvním záchytným bodem/vyhlídkou/ ve výšce 850 m.n.m.. Při velké fantazii by se to dalo možná ještě vyhlídkou nazvat. Všechno výš už byla čistá "prádelna" a spoustu věcí jsem vůbec neviděl/nenašel. Ale že bych se vracel domů po 300 km s nadšením říct nemůžu. Že by to ve vašem případě zachránily knedle a šťopička meruňky?

SonyLee (5) napsal 13.10.2015 v 18:55

Luxusní My málem jeli taky na Lady V (Ivóšek chtěla), já po sobotní službě do půlnoci v 5 - 6°C venku,v pondělí mělo ve Frýdku sněhat a tak se stalo, že jsem to zamít (později jsem toho litoval a to i přesto, že bysme byli zmrzlí jak sobolí ho**a) a jeli jsme Šemíkem
Jseš borec

-Jandys- (16) napsal 12.10.2015 v 20:56

Ale noták lidičky,bylo to vše v pohodě a v rámci možností,kdyby to už bylo přes,tak nepojedu.Jezdil jsem i v zimě na sněhu a jde,jen to chce lehce na plyn a brzdy

owenovic (12) napsal 12.10.2015 v 19:59

Ta mlha je fakt mléčná, tě tam skoro není vidět na té fotce bez motky. Když si to tak čtu ,tak mi je zima až až , Jinač paráda.

JirkaMetal (1) napsal 12.10.2015 v 18:13

Jak jsem kuknul na ty fotky ,hnedka vařím čajík se slivkou a medíkem

babula (0) napsal 12.10.2015 v 07:50

Moc pěkný počasí na vyjížďku

jarolim (133) napsal 12.10.2015 v 07:18

a pak ze to nejde Ja taky, kdyz muzu tak jedu

snorhule (0) napsal 12.10.2015 v 05:41

Wildaja (44) napsal 12.10.2015 v 05:04

Teda chlape , Ty máš odvahu i s Vlaďkou .
U nás tak fučí, že by mě to ani nenapadlo . A mě už zima leze do kostí , takže momentálně u mě vyhrává teplo u krbu .
Vím, že jezdíš nejdéle z nás všech a proto "opatrně". Není potřeba chodit neštěstí naproti .

shumi-p (0) napsal 11.10.2015 v 22:30

super taky jsem chtěl dnes provětrat Háyu ale byla v celku zima u nás až do odpoledne 4c a pak už nebil čas

-Jandys- (16) napsal 11.10.2015 v 22:12

Je to tak,akorát jsme s tím deštíkem nepočítali,ale mokří taky nebyli,doma u krbu už bylo romanticky fajn

Jardas444 (10) napsal 11.10.2015 v 22:09

Tak to má být, dokud to jde, tak jezdit a když nás to někdy pokropí, tak nevadí, s tím se musí počítat.

istonbike (2) napsal 11.10.2015 v 22:06

Ty seš šílenec mě už teď kroutí kolenama

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017