Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 12.04.2015, Uskutečněno: 12.04.2015, Zhlédnuto: 12x

Ráno to moc dobře nevypadalo,místy i zapršelo a vidina vyjížďky byla mizivá Po obědě se to vše přehouplo do tepla a sluníčka,takže jedem Čas od času si jedu tu "svou" trasu,jednak abych věděl jaký je stav silnic po zimě a taky co nového se dá vidět.Tak třeba ještě vrcholky zasněžených Jeseníků,nevím jak je to na sjezdovkách ale z dálky je tam ještě bílo Rád jezdím po těch úzkých silničkách a když jsem v Hradci n. Mor. zajel až ke splavu,kouknout na stav vody,tak tam vodáci asi otvírali řeku,taky pěkná podívaná,chvíli jsem tam pobyl Pak dál přes kopečky na Vítkov,odtud jezdívám rád "po staré" na Fulnek,cesta samá pravá levá nahoru dolů,po jedné straně skály,nadruhé krásný čístý potok a ten svěží voňavý vzduch kolem A to hlavní nikde žádný provoz!Cestou jsem zajel i za jedním kamarádem,on už teď jezdí jezdí někde jinde a má stále plnou,trvalo mi cca půl roku,než jsem našel tu odvahu a chvíli u něj poseděl,zavzpomínal K Fulneku je to pak z kopce a za jednou nepřehlednou vracečkou jsem dojel holčinu na koni,abych je oba nevylekal pro jistotu jsem vyřadil a potichounku ji pozvolna předjel,usmála se na mě a poděkovala Jelikož mé toulání už trvalo přes 2h a žízeň je sviňa,rozhodl jsem se zajet do Motobaru Hanka a tam si něco dát,občas tam zajedu a vždy tam potkám někoho známého i dnes tomu nebylo jinak a kdybych nemusel domu,kecám tam stále

tatíkPé (9) napsal 14.05.2015 v 08:47

Super toulání a super fotky .

istonbike (2) napsal 16.04.2015 v 21:08

Nádherná pohodová toulačka a kamarád se už taky toulá jen po jiných cestách

Tuareg-Tengai (1) napsal 14.04.2015 v 21:29

jezdit jezdit ale nezapomenout

owenovic (12) napsal 13.04.2015 v 19:23

Supr, jsi se mohl stavit i na návštěvu ,ale vím čas plyne jak voda At t i to jezdí kámo

Artepx (0) napsal 13.04.2015 v 15:31

Fulnek - Melč jsem jela v sobotu . přeji klidnou sezonu

jarolim (136) napsal 13.04.2015 v 09:55

Hezký to tam je Ve čtvrtek jsem byl ve Vítkově a přes Jeseníky šup domů do střeních čech.

JirkaMetal (1) napsal 13.04.2015 v 03:06

Co k tomu napsat...toulačka super a...a...a je třeba nezapomenouti

-Jandys- (16) napsal 12.04.2015 v 22:04

No to jsem zprvu ani dát nechtěl ale je to proto ať se každý zamyslí co se může stát

Jardas444 (10) napsal 12.04.2015 v 22:01

Tak to má být,jak je hezky,tak nasednout a vyrazit .Hezké fotky,jen ta poslední je smutná ale to je život

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017