Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 11.04.2015, Uskutečněno: 11.04.2015, Zhlédnuto: 8x

Zima konečně pryč,sluníčko a teplo tahají ven a do sedla.Není nic krásnějšího pro motorkáře kochače a výletníka,než sednout a jet.Nedaleko od nás pořádala firma Motozem 1.Jarní zahajovačku,normálně takové velké akce moc nemusím,ale jednou za čas proč ne Hlavním důvodem bylo i omrknutí nového oblečení které firma nabízí a já měl už po netu vybráno,takže zkouknout naživo a počkat do výplaty .Celá akce a jízda vyšla nádherně,počasí taky ušlo a motorek všude kolem nepočítaně ,odhadovalo se na 500ks - skutečnost asi 2x tolik ,vždy se zaměřím na nějaké extra kousky a udělám fotečku Jelikož tamní místa vůbec neznám (okolí Havířova a FM), tak jsem nevěděl kde se vlastně nacházím mapa byla doma a GPS nepoužívám.Tož nějakým odhadem naslepo zvolený směr mě dovedl k FM a odtud klikatýma bočníma cestama rovnou k domovu s krásným pozadím ještě "bílých" Beskyd.O to větší radost a potěšení bylo dosažení číslovky na tacho 50.000km a to přesně ve 12:00h,tak BIGovi do další "50.tky" přeji jen to nej

Tuareg-Tengai (1) napsal 14.04.2015 v 21:27

ty maskáče by se taky šikly

-Jandys- (16) napsal 12.04.2015 v 13:42

Honzíku ano ty bílo-černé maskáče Jardo to byl záměr,všude bylo tak málo místa,navíc hlavní cesta,chodník byl vhodným azylovým a klidným místem,stálo kolem mě více motorek ale v době focení už byly fuč

Jardas444 (10) napsal 12.04.2015 v 12:45

Asi hezká podívaná ale co ten Big odkopnutej na chdník ? .Jo,jak píšeš,jednou za čas není špatný navštívit takovou akci .

owenovic (12) napsal 12.04.2015 v 08:24

Paráda hlavně ty 3 kousky od suzi .A jaké jsi teda vybral to oblečení? Já jsem se zrovinka koukal na ty černočervené kalhoty,ale ty asi půjdeš do maskáčů co ?

Zub47 (2) napsal 12.04.2015 v 06:18

Superky,chtěl jsem tam jet se podivat,ale nakonec sem to přehodnotil a jel projed Bezkydy (Vsetin-Šance) a Big 50 je supr

JirkaMetal (1) napsal 12.04.2015 v 02:46

Paráda Igore,poznávám scuk Havířov u Tesca a Motozem Dobrá u F-M pěkně jste si to užili mohu jen závidět

istonbike (2) napsal 12.04.2015 v 00:40

Gratulace k 50ce a já dneska ve dvanáct končil v práci,ale kolem Motozemě jsem jel taky

p.epanica (2) napsal 11.04.2015 v 21:45

...

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017