Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Výprava po vrškách a do tajných míst

Vloženo: 27.12.2013, Uskutečněno: 10.11.2013, Zhlédnuto: 3x

Je fajn když se sejdou dva na výlet,což pak hned tři A tomu taky samé "Dakarské" legendy Výlet v podobě předem daných bodů k prozkoumání vždy nadchne a člověk se tak trochu i více těší co pozná,zažije a uvidí.Ikdyž jsem věděl že se nakonec dostanem do již projetých končin,tak mi vůbec nevadilo,ba naopak Takže nejdříve kousek za Opavu k obci Hlavnice a za ní se nachází starší statek s větrným mlýnem,pěkné místo-jako by se tam zastavil čas Po té směrem na Slezskou Hartu ale na severní vrcholy nad přehradou směrem k Jeseníkům a Bruntálu.Dále vzhledem k obědovému času byl zvolen opět Budišov a taky osvědčená Myslivna(chutě mám ještě teď )Po obědě a pohybu stále po různých cestách jsme si to namířili přes pastviny a louky do lesů.Tam podle nějakých dříve zveřejněných dokumentů a zápisů jsme hledali "raketové sila-úkryty"(údajně i jaderné rakety) co tam měli rusáci v době studené války a jejich působení ve Vojenském Újezdu na pokraji Libavé.Nevím přesně kolik jich tam je (asi 12?) No našli jsme asi 3. a jeden trochu zničený,zasypaný.Jsou to pěkné kolosy a člověk v tom je jako trpaslík,ty mrchy byly asi hodně velké a účinek ani nechci znát,brrr.Nakonec opět projetí lesem k mé oblíbené Staré Vodě a rozjímání po krajině A taky se povedlo natočit na tacháči hezké číslo 44444.4

istonbike (2) napsal 27.12.2013 v 23:55

Super a zase samí správní klucíííí ce se terénu nezaleknou

Tuareg-Tengai (1) napsal 27.12.2013 v 23:07

kamaráde pěkná lochna tam by setoho vešlo a ta sešlost pořádnej a poctivejch endur jen tak dál ty nový motky se skoro zaleknou pořádnýho terénu

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017