Derbi GPR 50 (2004)

Vloženo 14.7.2013
Aktualizováno 14.7.2013

Derbi GPR 50 Replica rok výroby 2004

Aprilia RS4 50: důvod neuveden

První dojmy - Oproti Hondě Varadero z autoškoly to šíleně šlo za plynem. Muselo se hned řadit, tak v osmi tisících jinak to moc nejelo a ještě dávat pozor při brzdění nebrzdí motorem obrovskej rozdíl oproti čtyřtaktu. Potom jsem to vstřebal a teď už dávám pozor jenom na nejvyšší povolenou rychlost.

Derbi GPR 50 replica jsem koupil proto, že je to jediná motorka, která jede, když je mi patnáct let. A navíc ten super design. Jízda perfektní, klidně ujedu všem stopětadvacítkám ve čtyřtaktu, brzdy super lepší, jak u nějaký šestistovky, se spolujezdcem se nedá jezdit, motorka na to není stavěná, leda, že by druhá osoba měla tak čtyřicet kilo a měřila 130 cm, na servis nenáročná, akorát je potřeba tam dat svíčku NGK na Brisku to nejede. S motorkou se jede nejlíp na pěkný silnici po rovině, jede 106 km/h jela by víc , ale bojím se, aby se nepřetočila. Dá se s ní jet kamkoliv, ale nejlepší na projížďky tak 30 km.

mildanek72
mildanek72 napsal 19.01.18 v 11:14 10b.

Kolik to žere?co to stojí?kolik stojí servis?a kolik na tom nalítáš za rok?
I když mám taktéž 50-ky (2)a jednu 110-ku ale úplně jiné kategorie,cestovní a pracovní praktický vozítka-viz mildanek72,musím dát za 10 páč toto mít v r.1987,kdy mi bylo 15 let tak mi to závidí každej pinckař a babeťák..má odpověď na ty moje úvodní otázky je:1)žere mi to okolo 2 l./100 (110-ka do 2,5l )(rovina 75/95)průměr 60/75km/h.
2)pořiz.cena Loncin VENUS 19.900,-Ronda 110 23.900,-
3)servis za hubičku páč více jak 50 %práce SI na tom urobím sám
4)za rok celkem na 3(4)strojích najezdím okolo 16 000km.
S 1.motoskútrem (nikoliv mopedem-mnozí "velcí"motorkáři neznají základní názvosloví MO-PED motor s pedály!!!)moje motorky mají stupačkY a 4-kvalt řadím levou nohou,4-takty maj ale větší krouťák 2-takty vyšší výkon ale víc ot.vyšší opotřebení a o hodně víc žerou při stejném objemu válců motoru.
Ale i když to není praktická cestovní motorka je nádherná a třeba na trati v Brně bych se na ní velice rád i svezl..bohužel to bude asi velmi drahá záležitost. jinak SUPER MÁŠ 10-ku☺🤗☺

Babeťák007
Babeťák007 napsal 09.04.14 v 11:54

Na to že je to padesátka budí respekt Ať slouží a hlavně bez nehod !

Milan1963
Milan1963 napsal 28.02.14 v 16:30

Hezká, přeju příjemné ježdění !

Juicee
Juicee napsal 21.07.13 v 18:03

Pekna malorazka! At slouzi!

Radekva
Radekva napsal 21.07.13 v 14:21 10b.

Vypadá nádherně