Jawa 50/23 Mustang (1982)

Vlastník karlos.
Vloženo 11.7.2013
Aktualizováno 23.12.2018

První stroj každýho správnýho motorkáře. Myslim že každej zná a má vesměs hezký vzpomínky.

První dojmy - Po dlouhý době zase fichtl. Začínal jsem na 555, poní přišla 21 a po letech je to tady zase. Přibližovadlo do města, mezi město i zdroj zábavy v mezičase doskládání 350. Prostě ideální pro srdcaře a narozdíl od skůtra se na tom člověk nenudí.

Doplňky na motorce - Mustang si osvojil přirozenou krásu a eleganci, takže doplňky nejsou třeba :)

Rám jako bláto, dva koníci kdesi podemnou, mdlý brzdy, téměř nulovej úložnej prostor a asi bych mohl pokračovat donekonečna, ale i přes všechny tyhle vlastnosti jsem si fichtly moc oblíbil. Rozhodoval jsem se mezi Staďákem a fichtlem a nakonec to vyhrál fichtl jednak kvůli mojí syslírně, která obsahuje nemalou část dílů na fichtla, druhak i tochu kvůli jeho "motorkovějšímu" vzhledu. Je až neuvěřitelný jak se měněj pocity, před skoro deseti rokama to byla šílená raketa a i se dvěma lidma to jelo a dnes je to nějaký uloudaný i jenom semnou :) Víc k němu napíšu až se pořádně svezu, jelikož při první jízdě mě po dvou kilometrech potkal defekt zadního kola.

Herejk
Herejk napsal 24.12.18 v 08:57 10b.

Dyť ty muzes nasednout ...odstrcit se a jedeš.. to si ani rozborku a sborku neužiješ a když tam dáš Vape tak uz ani kontakty u pangejtu nebudeš štelovat

MUSTANGOVY-SLON
MUSTANGOVY-SLON napsal 22.05.14 v 21:05