Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník Radowanek
Vloženo 11.7.2013
Aktualizováno 30.12.2013

Krásně ovladatelná s příjemným posezem, nízkým těžištěm. Spolehlivost, zkrátka yamaha !!

První dojmy - Padla mi hnedka do oka. Po prvním "respect"ovaném projetí jsem zjistil, že je krásně ovladatelná, v zatáčkách jako přibitá a brzdy celkem taky v cajku. S nerovnostmi našich silnicí si pohrává krásně, takže ji jen tak něco nerozhodí.

Mezi velké plus bych dal spotřebu, která je opravdu nízká. na nádrž(17l) cca 370-400 km : styl jízdy. Poté ovladatelnost. Je to moto s nízkým posedem takže ve městě parádička. Výfuk vyvedený pod moto napomáhá ke stabilitě takže v zatáčkách a v rychlejších esíčkách si jízdu užívám. Pak spolehlivost. Zatím neřeším jediný vážnější problém. Ti japonci to zkrátka uměj. Jediný mínus je asi náraz větru. Ale to je u naháče normální, proto přemýšlím o plexi.
Za mě 9/10

Petr_TA
Petr_TA napsal 30.12.13 v 14:22 10b.

Moooc pěkná
10b

Radowanek
Radowanek napsal 12.07.13 v 12:51

Tahle má opravdu nízkej posed, takže myslim, že dosáhneš v pohodě. Tedyk pokud neměříš 140

saddova
saddova napsal 12.07.13 v 06:37

kraska... moc se mi libi, jestli jednou da buh a finance, tak az se vyjedim, tak bych chtela ji.. jen mam obavy, ze nedosahnu i mou Suzanku mam snizenou ..