Aprilia MX 125 (2006)

Vlastník dragocz
Vloženo 24.6.2013
Aktualizováno 24.6.2013

Supermoto, 125, škrcená na 11kw - bohužel. Brzo se chystám na první pokroky odškrcení na udávaných 24kw. :)

Cagiva Supercity 125: Rok výroby, díly.
Yamaha DT 125 R: Vzhled.

První dojmy - Váha, jízdní vlastnosti, velké široké zadní kolo né jak ostatní 125 př. CBR :-)., chod za plynem, super spotřeba, vzhled, a celkový italský design! Digitální tachometr, přístupnost k motoru, dva chladiče.

Aprílku jsem koupil od majitele který ji měl dovezenou přímo z Itálie v roce 2006, od roku 2008 do 2012 byla v depozitu, jelikož na ní přestal jezdit. Při mojí koupi měla najeto krásných 3000km, motorka byla za hodně slušnou cenu.

Na moto mám už i zasebou první "držkopád", bohužel z výjezdu na kruháči byl vylitý olej a já ho pomalu zaregistroval.. Nic se ani mě, motorce ani spolujezdkyni nestalo.

Spotřeba kolem 2.5-6l, záleží jak ji vezmu, když si mastím těch 100 průměrně tak si dokáže vzít těch 5.

V terénu mi příjde spíš jako moc měkká, ale je super, že se tvrdost dá krásně vyladit, takže není problém motorku předělat na opravdovou krosku!

Brzdy super, vibrace žádné, jízda se spolujezdcem celkem neznatelná, bohužel žádný uložný prostror.

Jedna věc, která mě po koupi celkem naštvala byla ta, že majitel neměl vůbec ponětí o tom, že motorka vůbec má nějakou přívěru, takže jsem ji nemohl zalepením vydolovat, a bohužel jsem zlomil vodítko na lanko, takže jsem kupoval nový nůž..

Do města svižná, lepší jak skůtr vzhledem ůzkosti.

dragocz
dragocz napsal 01.07.13 v 21:36

Díky díky!

Chrolux
Chrolux napsal 01.07.13 v 20:14

Tíško závidím... Srať na spotrebu...motorku máme pre zábavu nie pre najnižšiu spotrebu a ručím ti že po otvorení to už nebude len do mesta 10b

Machy07
Machy07 napsal 28.06.13 v 22:34 10b.

Pěknej bajk

dragocz
dragocz napsal 25.06.13 v 17:37

Bohužel, ale těším se i tak :).

GXR
GXR napsal 25.06.13 v 10:47 10b.

Super motorka,ale když jí odškrtíš tak super spotřeba bude minulost.10b