Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník Jawamustang23
Vloženo 7.6.2013
Aktualizováno 3.1.2014

Simson se mi líbil ,protože spolehlivost a jednoduchost.Simson je lepší do terénu než fichtl a to se mi na tom líbí.Když jsem ho dostal k narozeninám myslel jsem si ,že je to sen.Simsona měl málo kdo ostatní kluci babetty a fichtly.

První dojmy - Když sem jel první jízdu hned jsem zjistil pohodlnost než u fichtla.A hned jsem ho vzal do bláta a to byla panečku jízda,nehrabalo to byl zážitek poprví jezdit na símu.Simson byl živější než mustaf.A nejvíc se mi líbilo že to má 4 rychlosti.

Motorku bych doporučil pro - do města

Doplňky na motorce - žádné

Simson byl nepojízdný ,protože byla špatná elektrika a spínací skříňka.A když byla dobrá elektrika tak se chvilku jezdilo.Ale pak nastala spínací skříňka to nikdo nevěděl že vyrábí jenoh tajwanské.Tak že se musela reklamovat.Simson je 12V.Nemám moc zkušeností se simsonem.Spotřeba byla taky jeden z výhod vejdete se do 3 litrů.

lalalel napsal 06.12.13 v 19:42

Hálo lidí proč mu nedáte ňáký komenty samejm sračkám to dáte a takovýmu mazlikovu ne děte do háje kdo neni blbej dá koment tak co kdo neni blbej

lalalel napsal 06.12.13 v 19:37

Je fakt pěknej ttakovýho bych fakt chtěl je úplně cool

lalalel napsal 06.12.13 v 19:35

lalalel
lalalel napsal 06.12.13 v 19:35 10b.

Telďas
Telďas napsal 19.08.13 v 11:57

závidím taky jsem chtěl simsona ale měl sem jen blbího fichtla určitě lepší než fichtl