Kawasaki Zephyr 550 (1992)

Vlastník Bram-Zephyr
Vloženo 26.5.2013
Aktualizováno 18.4.2014

Klasický naháč,velmi oblíbený v devadesátých letech.

První dojmy - 300 km od prodejce domů na jeden zátah,prvně na čtyřválci,prakticky po 15. letech na motorce a naprosto v pohodě.

Můžu jen potvrdit,co se o Zephyrech píše,naprosto nezáludná motorka co si nechá lecos líbit a podrží vás.

Není správný formát url.

Tak za léto 2013 najeto cca 2000km.Hned z kraje jsem dal novou přední gumu Pirelli sport demon a destičky.S přední brzdou jsem se docela pral,než sem se naučil používat jen dva prsty.Samo sebou výměna oleje.
Taky se ukazalo,že bude potřeba nová baterka.Koupil sem klasickou olověnou Yahusu,největší co se tam vejde.
Závady:Prasklý náhon tachometru-Miramoto skladem.
Asi po měsíci občas nechtěl startovat,netočil starter.První co mě napadlo,bylo čidlo stojánku,nebo spojkový páčky.Vše jsem vyčistil a nic.Na konec to byla uplná blbost-zaoxidovanej čudlík startování.

xhuty
xhuty napsal 15.03.14 v 16:12

pěkný kousek tenhle Zephyr ... k dokonalosti mu snad chybí už jen drátěný kola

Karel.IV
Karel.IV napsal 02.06.13 v 17:53 10b.

Taky jsem o něm uvažoval. Je to krása na dvou kolech. Tak ať slouží a mnoho pohodových kilásků Nelze jinak než za 10b.

comptom
comptom napsal 02.06.13 v 11:56 10b.

Taky jsem po zephyru pokukoval, ale nedarilo se mi sehnat ho v nejakem lepsi stavu. Ten Tvuj vypada uzasne zachovale. Podle foto mi prijde, ze to byla vydarena koupe. Moc hezky at se dari a hodne km.

Serby71
Serby71 napsal 26.05.13 v 14:28 10b.

Zephyr je super - taky jsem o něm kdysi přemýšlel...je krásně zachovalej, tak ať vydrží

PajaZR
PajaZR napsal 26.05.13 v 13:26 10b.

Parádní stroj!! měl jsem taky takovou A není to model 97- ?? podle odlišností tak vypadá.