Kawasaki ER 6N (2011)

Vlastník Vysnan1
Vloženo 21.5.2013
Aktualizováno 20.3.2014

Vloženo: 16.11.2013, Uskutečněno: 16.11.2013, Stav tachometru: 6000 km, Zhlédnuto: 5x

Na zaciatku sezony som si po dlhom zvazovani a skumani trhu konecne zaobstaral plexi MRA Racing Naked. Vyberal som hlavne podla vzhladu, kedze dodrbat pekneho nahaca nejakym spatnym plexi neni problem Toho som sa dost bal, ale myslim ze v konecnom dosledku som tym nic nepokazil, teda aspon mne sa to celkom paci A navyse to aj skvele funguje! Sice kym som to nastavil do idealneho sklonu (teda aby hlava nemala ziadne turbulencie, ani nic na helme nepiskalo) mi to dalo celkom zabrat, no teraz je to uz parada Hned po montazi som absolvoval vylet cca 300km do Brna a 300km spat a tu zmenu som si nevedel vynachvalit... telo je takmer cele v zakryte, takze po vychadzkach sa vraciam o dost viac oddychnuty ako predtym. Vzduch je odvedeny priblizne od pliec na hor, to znamena ze hlava sa stale musi pasovat s naporom vzduchu, no nie je to nic strasne...
Takze tuto celu investiciu hodnotim velmi pozitivne, hlavne co sa tyka funkcnosti, preciznej kvality spracovania a taktiez aj relativne moderneho vzhladu

Vysnan1 (0) napsal 16.11.2013 v 17:40

Diky Este popridavam nejake fotky zo sezony, ked uz mam teraz viacej casu (ZAZIMOVANE )

istonbike (2) napsal 16.11.2013 v 17:09

Bomba fotky a to MRA vypadá naprosto skvěle

• Sezona 2013

Sezona 2013 za nami a ja ju hodnotim velmi kladne napriek tomu ze 3 mesiace z leta som bol v zahranici (nuz, trebalo zarobit na benzin ;-) ) Takze na jar a na jesen som dokopy najazdil nieco vyse 3000 km, bez jedinej por

Vloženo: 16.11.2013
    Uskutečněno: 16.11.2013
  • Výfuk IXIL Hyperlow XL

Po dlhom vahani ci ladeny vyfuk ma alebo nema zmysel, som dospel k nazoru ze ANO, jednoznacne to ma zmysel :-P Hlavne ked citam kde komu kto nedal prednost kvoli tomu ze ho prehliadol, takze ak to prispeje k bezpecnosti

Vloženo: 16.11.2013
    Uskutečněno: 16.11.2013