Suzuki SV 1000 (2007)

Vlastník n.twig
Vloženo 2.5.2013
Aktualizováno 26.11.2015

Výměna oleje a gufer v předních vidlicích

Vloženo: 31.03.2015, Uskutečněno: 21.03.2015, Zhlédnuto: 11x

Tak jsem se k tomu konečně dokopal! v průběhu sezony jsem zjistil, že mi trošku netěsní levá vidle. Až teď jsem se k tomu odhodlal, začal zjišťovat jaký gufera a olej. Když jsem doma měl jak gufera, tak tlumičovej olej, tak jsem hodil motorku na stojany, který jsem si půjčil od kámošů Vidle byly sundaný hned, ale pak to začalo bejt hodně zajímavý ještě že pár chytrých hlav na fóru poskytlo svý zkušenosti o týhle práci nakonec to zase tak hrozný nebylo, druhá vidle byla přetěsněná asi za půl hodiny.. To se to dělá, když člověk ví jak na to Jinak mi nic po zemi nezbylo, vše je na svym místě, tak doufám, že to bude ok

Pro ostatní, kteří by na SV 1000 měnili gufera a olej:
Gufera 46x58x10 (392 Kč)
Tlumičový olej High Performance Fork Oil 10W (333 Kč)

jinak návody:
Výměna oleje v přední vidlici SV 1000S

a od Popiho návod i s obrázky na 650
Výměna gufer SV 650 od Popiho

• Klín pod motor + proužky na ráfky

tak jsem si zase jednou za čas udělal radost! :-) objednal jsem si klín a do tejdne jsem ho měl z Motolamina doma. V černý barvě, takže žádný stříkání, jen namontovat. Držáky jsem si nechal vypálit z nerezu a vypadá to

Vloženo: 15.03.2015
    Uskutečněno: 15.03.2015
  • Podsvícení tachometru

Změnu podsvícení na litru jsem si nemohl nechat ujít, když to na 650 vypadalo tak dobře :-DD když jsem měl jednou dlouhou chvíli, tak jsem došel vyndat tachometr a celej ho rozebral. Koupil jsem si opět bílý SMD led dio

Vloženo: 07.03.2015
    Uskutečněno: 06.03.2015