Honda XL 700V Transalp (2011)

Vlastník sand0kana
Vloženo 29.4.2013
Aktualizováno 29.4.2013

Super motorka na vylete cestou aj necestou

První dojmy - Prvy dojem bol super. Presiel som z XT660R co bol jednovalec. Uzil som si ho ale checl som nieco pokojnejsie. Motorka bola pokojnejsia a pohodlnejsia ako XT. Na druhej strane je tazsia a horsie manevrovatelnejsia v terene

Prve skusenosti som nabral v Alpach.. Super vylet. Trochu mi vadil veterny stit ktory som vymenil za iny (MRA). O nieco to pomohlo ale neskor planujeme dat givi. Ovladatelnost je super Ide lahko. V zakrutach sa nevlni. Motor by to chcelo o nieco silnejsi ale od 700ccm nemozem cakat vykony :).
Co sa tyka brzd. Doporucujem ABS aj ked nema "knoflik" na vypnutie. Je mozne odpojit poistku a ist do terenu. No na cestach je na nezaplatenie. Viackrat som sa o tom presvedcil. :)
Ulozny priestor nema v zaklade ziaden. Treba kupit kufor.
Poruchu som zatial nemal ziadnu az na zlomenu spojkovu packu. Zabudol som ze som zlozil stojan a bol som o 30 eur chudobnejsi :(
Co uz.

majky72
majky72 napsal 15.01.18 v 02:04 10b.

Supeeer ...dik za tu radu z poistkou, presne toto som hladal, uvažujem o kupe a prave to nevypinatelne ABD ma trosku hnevalo a tak som zvažoval kupu bez ABS ale takto to poriesim asi nejakym vlastnym spinačom

martinx86
martinx86 napsal 19.07.13 v 23:23

Spojkova packa sa lame vzdy na to najhorsom mieste... Na konci. Uz 2x sa mi to stalo tak som si kupil rovno 2

quanto
quanto napsal 29.04.13 v 09:14 10b.

Prosim Ta, spojkova packa sa pri pade zlomila v ktorom mieste?
Zostala nepouzitelna, alebo len trosku zohnuta? Odlomeny koniec?
Ja som svoje packy narezal vo vzdialenosti asi 1/3 od (volneho) konca.
A dufam, ze pri pade sa mi zlomi v tom oslabenom mieste...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.04.13 v 07:53 10b.

krásnej kousek od Hondy gratulejšn