Yamaha YZF 600R Thundercat (1998)

Vlastník Ares88
Vloženo 22.4.2013
Aktualizováno 18.4.2017

Naprostá spokojenost. Je to modelka a cestovatelka zároveň.

První dojmy - Moje předchozí moto byla Yamaha TDR. Na silniční motorce sem seděl akorát v autoškole, takže sem se trochu bál posezu. Každopádně sem po chvíli zjistil, že obavy byly zbytečný. Hromkočka mi padla parádně do ruky a překvapila mě, že na silničku je docela pohodlná.

Doplňky na motorce - podsvícení LED - to už tam bylo když sem ji koupil, originální přední blinkry jsem vyměnil za menší, nasadil YZF gripy a přidal závažíčka v barvě moto (červená)

2016
-přidány proužky na ráfky

-pořízeny opět jiné blinkry, kvůli novým pravidlům na STK (no comment)

-pořízeny nové páčky (rutan)
-origo zrcadla vyměněny za menší a hezčí :) (viz galerie motorky)

2017
-nebavilo mě pořádměnit prasklý žárovky v zadním světle, a tak jsme pořídili LED kouřový

-dosavadní výfuk spíš už dělal hluk, než zvuk a proto byl pořízen nový IXIL, s homologací samozřejmě, a proto se už nemusíme bát STK a rakouských četníků :)

Po přestupu ze 125ky jsem si zvykal na jinej obsah a s tim i jiný koně. Byla to fakt síla, ale člověk si postupně zvykne na lepší, že :) ?

Po dvou letech můžu říct, že sem maximálně spokojenej. Jelikož jezdim v autě povětšinou sám, tak jak mám jet někam dál a počasí dovolí, osedlávám hromkočku. Umí jezdit jak "vcelku normálně", tak i ostře. Co se cestování týče - široký sedlo, velká nádrž(a při poměrně svižný jízdě spotřeba okolo 5l) prostě paráda, pokaždý sem na ní všechno, co sem zabalil do bagáže, převezl.

Co se týče ježdění ve dvou - většinou jsem jezdil sám. A když ne,batůžek si nestěžoval

Tiber88
Tiber88 napsal 08.08.16 v 12:53 10b.

Parádka, konečně někdo, kdo se o kočku taky stará 10

Ps.: Můžem je seznámit všechny =)

Ares88
Ares88 napsal 21.05.16 v 17:09

Loni sem moc nejezdil takže to letos chci dohnat. A když STK dovolí, mohly by se naše kočky klidně někde potkat

Power-Evil
Power-Evil napsal 27.08.15 v 11:54 10b.

Pěkná kočka Jezdíš často? Někdy můžem naše kočky seznámit

Buchy76
Buchy76 napsal 15.03.14 v 11:41 10b.

Dobrá volba. Máme jí taky a zatím dělá jen radost.