Suzuki AN 650 Burgman (2007)

Vlastník PemaPema
Vloženo 18.4.2013
Aktualizováno 18.4.2013

Velká,těžká,krásná prostě super!

První dojmy - První dojem ,jak jen zvládnu manipulaci s tímto mazlíkem.Po rozjezdu však váha zázrakem mizí a cesta domů proběhla v euforii jaký si to vezu domů parádní stroj.Ani mi nepřišlo,že jedu na něm krom krátké zkušební jízdy poprvé.:-D Prostě první dojem z jízdy naprosto super.

Motorku bych doporučil pro - Hodí se pro všechny ,kteří hledají univerzální stroj a chtějí pohodovou jízdu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti,turistické plexi,kufr od Givi

Burgmana jsem vybral jako univerzální stroj na jízdu do práce,krátké ale i dlouhé výlety.Bohužel nedostatek času mi nedovoluje jezdit tolik jak bych si přál máme za dvě společné sezony najeto cca 10 000 km.
Ukázalo se,že jsem vybral dobře,jízdní vlastnosti jsou výborné,Většinou volím jízdu na automat ,jízda je krásně plynulá.Brzdy s ABS fungují myslím velice dobře. Uložný prostor je velice luxusní a není problém se na víkend s batůžkem sbalit,ba co víc ještě vzít něco kamarádům,kteří to nemají kam dát . Zatím nám bohatě stačí jen zadní kufr,plus pod sedlový obří prostor.
Pohodlnost tohoto stroje je úžasná,možnost měnit polohu nohou při delší cestě je luxusní záležitost,Batůžek si nemůže rozhodně stěžovat,fotel co je vyhrazen spolujezdci je opravdu obrovský.Má to ovšem druhou stránku věci,pokud takto rozmlsáte manželku,těžko budete hledat stroj,při případné úvaze o změně,který by jí vyhovoval.
Poruchy jsme zatím žádné neměli a doufám,že to tak bude nadále,ale je fakt,že jsem druhý majitel ,kupoval jsem ho se servisní historii a malým počtem kilometrů od pána Který si ho kupoval nový.
Po čase se ztratí i váha při manipulaci na místě,ale je pravda že přeci jenom musí člověk trochu přemýšlet např.kde zaparkuje,vytlačit to couváním do malého kopce je docela problém.A když se vám tak zaparkovat podaří jako mě ,nemáte o publikum nouzi jak se dvacet minut potíte.
Tento skůtr je primárně určený na cestování, proto mu to nečiní žádné problémy,ale i jízda ve městě je s ním až nečekaně snadná a pohodová.
Jen tedy nemá moc rád horší cesty,přeci jenom jsou limitem malá kola a koncepce skůtru.Zatím jsem s ním stále velice spokojen, jen s postupem času bych uvítal víc koníků.

Míla66
Míla66 napsal 03.07.13 v 22:11

Super stroj gratuluji. dávam 10bodu

Maluco
Maluco napsal 07.06.13 v 15:37

Díky za palec nahoru! Máš taky zkušenost s Foresightem? Sůza Burgman je krásný velký skůtr!! Snad někdy na srazu...

Mira-KT
Mira-KT napsal 20.04.13 v 11:46 10b.

Bezvadná volba

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.04.13 v 17:46 10b.

supr nádherný maxík od Suzuki gratulejšn