Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Magooor
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 21.8.2017

Pohodlná do začátků na silncích. Malá a obratná :) kdyz se vysypes v zatacce zvednes ji ani nezdechne a jedes dal :D doma lehce potunis a jezdis dal :D

Motorka koupena od punisher20 (Bušín) - To je na delší povídání

Kawasaki Z 750R: ještě na ni šetřím :D (2012 je kapku o financích)

První dojmy - Prví jízda ... Kapitola sama o sobě, asfaltová silnice mezi poli a ja přemýšlela nad tím jestli si ten řidičák udělat. Ona rozhodla o tom, že sem si řidičák nakonec udělala ikdyž i bez něj se dalo s NÍ po městě jezdit krasně (dle předpisu a sparávná výbava) o:-)

Motorku bych doporučil pro - Je dobrá na přechod např z 125 nebo 250, ideálni na učení.

Doplňky na motorce - Ma jen padací rámy a reflexní proužky na kolech.

S motorkami sem v kontaktu skoro od narozeni (supercross)... V mé blízkosti je tahle motorka už skoro 2 a pul roku, takže byla jen otázka času kdy bude moje. Díky tomu, že sem se přičinila k tomu aby si předchozí majitel pořídil vysněného horneta, byla to vážně jen otázka času a "přemlouváni" a taky financi jak jinak.. :D Něco bližšího o Kawi :) Nějaké velké výhrady k ní nemám. Akcelerace i decelerace mi skvěle padnou a vyhovují. Je malá, obratná, prostě skvělá do začátku. Díky tomu že jsem ženského pohlaví, nemám problém s delšími vyjížďkami nebo výlety. Vím, že si pánové občas stěžují na "menší" nepohodlí. Motorka skvěle táhne už od spodu a když ji nějaký *** pořád nevytáčí tak nenastane odchod válců do věčných lovišť... Spotřeba je závislá na stylu jízdy jako všude jinde cca od 5,5l/100km. I když má 193kg da se v pohodě zvednout ze země :D Ve městě s ní bezproblému zaparkujete a pokud máte tankvak tak si mužete zijít i na menší nákup (svačinky na cestu) :D Kufry nemám ani neplánuju... Pokud někam jedu stačí mi batoh.
NEVÍHODY: Má vzadu bubnové brzdy, kdyby měla obojí kotouče tak nenamítám asi nic. Pokud nemusím tak brzdy nepoužívám, decelerace je pro mě dostatečná.
VÝHODY : Povinná výbava kromě žárovek (na těch našich silnicích by mě přišli draho...) je v pohodě schovaná pod sedlem. Zbytek najdete v předchozím textu.

Evikshumi
Evikshumi napsal 02.05.15 v 00:51

Suprrr

babula
babula napsal 15.02.15 v 20:12 10b.

Milu , jasně že 10b

Drahoš1
Drahoš1 napsal 30.07.14 v 18:04 10b.

Hodně štěsí holky ať nemusíte zase opravovat

SonyLee
SonyLee napsal 08.07.14 v 19:24 10b.

Spousty kiláků se šťastnejma návratama přeju

Eyky
Eyky napsal 19.06.14 v 18:19 10b.

Pěkná motorka
krásná motorkářka
a a a nádherný optimizmus..