Suzuki DR-Z400S (2000)

Vlastník fronkick
Vloženo 23.3.2013
Aktualizováno 23.3.2013

Supr motorka která funguje jak v hustém provozu tak v lese, bahně po schodech, prostě všude.

První dojmy - Moje první dojmy byly, fantastický a jsou pořád. Je to motorka na pohodové svezení i agresivní vyřádění. Nevím co se mě nejvíc líbý, na DRZ ounovy prostě všechno, všechno bezvadně funguje, jsem zní stále nadšen a zanic bych jí nevyměnil.Padla do ruky hned od první zkušební jízdy, při koupi a to jsem měl naježděno hodně jen na enduru 125 na silnějším žádné. Proti ní nemám co napsat, vše super.

Motorku bych doporučil pro - Univerzální hodné enduro i pro jezce nišího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Držák navigace

Je jedno z nejniších v téhle kubatuře, slušná váha i spotřeba. Dlouhé servisní intervaly.

Na dlouhé štreky po dálnici to moc není ale na to jsou jíné motorky , město supr, okresky supr a terén taky supr. Neříkám že je to nejlebší motorka na světě, určitě jsou i lebší ale pro mě je ideální, nehledě na to že měřím 167 cm, takže její výška když už člověk chce jezdit na enduru i po městě a chce došáhnout na světlech na zem, tak to není špatná volba.

patas23
patas23 napsal 01.04.13 v 15:56 10b.