BMW C 650 GT (2013)

Vloženo 11.3.2013
Aktualizováno 19.2.2014

Vyzvednutí motorky z INVELTU

Vloženo: 19.03.2013, Uskutečněno: 19.03.2013, Zhlédnuto: 36x

Motorku jsem měl už na salonu zaplacenou a připravenou v půlce minulého týdne, ale vzhledem k práci se mi povedlo díky ochotným rodičům vyzvednout motorku až v pondělí. Vzorně připravená motorka ve vyvoněném salonu na nás koukala už při vstupu. Hned se nás ujal pan Zdeněk Šubrt, který je jeden z hlavních důvodů mého postupného zájmu o tento stroj. Nerad někoho moc chválím a kdo mi zná tak spíše naopak, ale tady si troufám vyzdvihnout práci pana Šubrta, se kterým jsem byl v kontaktu již několik měsíců před samotným zakoupením stroje. Sice pan Zdeněk věděl, že se v motorkách vyznám, ale i tak nevynechal velmi podrobný výklad o všem, co by mě jako nového uživatele mělo zajímat a já si vše rád poslech, neboť si člověk věci osvěží a vždy se najde něco co nezná. Celkový přístup po celou dobu mi přišel, jak se budu již opakovat velmi profesionální až přátelský. Další věcí co mi překvapila značka BMW je bezproblémové uznání blokové vyjímky po dobu záruky, kterou sice asi moc lidí nevyužije a rádi svěří motorku do rukou autorizovaného servisu, ale už přístup, že člověka nikdo nikam netlačí a má možnost volby je super. To je věc, kterou u jiných značek nenajdete a mermomocí vás straší neuznáním záruky. To je i jeden z důvodů změny značky. Samozřejmě i dosavadní zkušenost s BMW K 1200 LT a jeho spolehlivostí na cca 50 tisících kilometrech najetých během dvou let mi značka přirostla k srdci. Rovněž spolupráce s objednávání dílů a doplňků u pana Jandáčka v Inveltu mi za tuhle dobu přišla stoprocentně pohodová. Kdykoli mi zajímala nějaká cena nebo doplněk mi během pár desítek minut přišlo podrobně vše rozepsáno. Rovněž dodání dílů je v řádech dvou až třech dní ob objednání. Dost zasloužených pochval a jde se jezdit, abych mohl přinést prvotní pocity a srovnání s jinšíma Maxíkama pro případné zájemce, kterých doufám brzo přibude.

Jarda (281) napsal 19.03.2013 v 09:34

Parada, at slouzi a budu se tesit na dalsi zapisy v deniku. Udelame potom srovnavacku s novym Burgmanem?

• Boční kufry

Boční kufry jsem pořídil GIVI E 41N KEYLESS po velmi dobrých předchozích zkušenostech na B 650, kde byla ale motorka zhruba o více než 100mm "štíhlejší". Cena kufrů 6.200kč.

Vloženo: 28.05.2013
    Uskutečněno: 28.05.2013
  • Držáky bočních kufrů

Jeden z mála maxiskútru, kde si člověk může dovolit koupit tovární držáky bočních kufrů. Cena od GIVI byla 3.690kč. Držáky plánuji nasazovat jen pro případ dovolené nebo delšího výletu, neboť skútr už tak má sám dost úlo

Vloženo: 27.05.2013
    Uskutečněno: 27.05.2013
  • Vyšší plexi a boční deflektory

Vždy jsem na motorkách měl rád maximální pohodlí a ochranu proti větru a tak jsem pořizoval vyšší plexiskla. Zde Givi prodává společně se sklem i boční deflektory, které jsou velmi praktické. Sklo nikterak opticky neskre

Vloženo: 25.05.2013
    Uskutečněno: 25.05.2013