MBK Booster (1996)

Vlastník Chrolux
Vloženo 25.2.2013
Aktualizováno 6.4.2013

Motorka je dovezená s talianska,nájdená na šrotovisku

Motorka koupena od To už neviem - Netuším

První dojmy - Pro privezení domov ju čakala GO motoru,vymenenie spinački

Motorku bych doporučil pro - Na naučenie-plyn,brzda,nič viac na nej netreba,jediné čom som sa na nej naučil ja je si niečo opraviť v motori alebo si tam dať niaki LED pások na Brzdu

Doplňky na motorce - LED Brzdové svetlo,podsvietenie,Nový Lak

Na motorke som jazdil najprv s otcom neskoršie sám,Sezóna 2012 Najazdnené 3300km! Všetko po polnačkách lebo bohužial niako ešte nemám vodičák a v 15 na 50 mi to dojde absolutná zbytočnosť to si za pár šupov radšej kúpiť pinčka,niekde na polnačke sa naučiť a v 16 už do dvácy
výkon?! čo to je? (ledva sa to odlepilo od zeme)
okrem výkonu to aj ku*** žralo (cca 6l/100km (Na plnú nadrž ktorá ma 5l dojazd 70-110km))
Spolahlivost nulová! (problému napísane nižšie)
v 10-14 rokoch som do nej nahádzal tolko penazí že sa mi až vlasi ježia,ostatní si kupovali hry na PC a já som si šetril na dieli
bolo to čim ďalej tím horšie,ked som na nej ešte nejazdil a stále som pílil uši otcovi aby sme sa išli voziť to bolo v sobotu,výjazd max 10km,Ked som na nej začal jazdit ja "jej zdravotní stav" sa zhoršoval a mama sa mi stále stažovala že si môžem sám za to v akom to je stave!!! Nevedel som či sa mám smiať alebo plakať,tak ja najazdím za mesiac viac než otec za 5 rokov a ona mi vičíta že si zato môžem sám,poruchy?...nad čím som sa dosť čudoval...keď je studen
Cez leto 2012 už tolko poruch že som sa snou musel rozlúčit
-Jún 2012 Volnobeh zakúsnutí do zvonuá íšla ako s praku vystrelená,čím bola teplejšia tím lenivejšia...
-Júl 2012 Roztrhnuté plynové lanko
-Júl 2012 Motorka prestala dobíjať barériu
-Júl 2012 Pri plnej nádrži ukazuje polovičku a pri plnej nádrži oleju svieti kontrolka
-Júl 2012 Fajka nechce držať v sviečke (závlačka bola tak prehnitá že sa zlomila)
-August 2012 Zlomený piestny krúžok
-August 2012 Z motorky ide divný hrkotavý zvuk
-September 2012 Dedo mi ponúkal babetu takže skúter išiel z domu,sezónu som dokončil na babete ,sezóna 2013 mi snaď už prinesie niečo čomu môžem hovoriť "Motorka"
Ešte som sa zabudol vyjadriť k dielom,na slovensku som ju v živote nevidel,ani na internete,preto sa ospravedlnujem že som ju zaradil do sekcie Booster,Fizz tu nie je.
Zohnať na nu diel bolo ako hladať ihlu v kope sena.

Martic
Martic napsal 13.04.13 v 07:30 10b.

Moc pěkně sepsáno , i když příběh je to dost smutný. Snad ti bude Babetta sloužit lépe a časem pořídíš něco většího