Harley Davidson FLHTI Electra Glide Standard (2000)

Vlastník Michaelhd
Vloženo 25.2.2013
Aktualizováno 25.2.2013

Harley-Davidson flht Electra Glide

První dojmy - Po předchozím motocyklu trochu jiné svezení - do této doby jsem jezdil pouze na Harleyi staršího data výroby, nicméně poměrně brzo jsem si i na tento motocykl zvykl.Samozřejmě je o dost větší,těžší,ale na silnici dobře ovladatelný.Trochu horší je to při otáčení na úzké silnici,to musí spolujezdec dolů.

Tato značka byla pro mne jednoznačnou volbou,protože od svých 19 let jsem neměl jinou motorku než Harleye a novější typ byl vysněnou motorkou.První jízdy jsem raději absolvoval sám,přece jen bylo potřeba si to nejprve trochu osahat a dosud si stále uvědomuji,že je to pořádný kus železa. Na delší trasy určitě nemá chybu,nezávodím,jezdím spíše kochací jízdy a nechá se na něm sedět klidně celý den.Na dovolené a delší výlety je dostatečný úložný prostor na zavazadla v postranních kufrech, v tour-packu a na nosiči.Velice praktická je zpátečka - v případě potřeby vytlačit těch 360kg je trochu problém.Už na něm toho mám dost málo na vylepšování, má chromované ohrádky kolem kufrů i na nich, nějaká další světýlka,opěrku,vyhřívané gripy,předkopy atd.,zato na čištění je toho až dost.S jinými motocykly nemohu porovnat,vždy jsem měl Harleye a jsem s nimi stále spokojen a vypadá to,že teď už jinou značku zkoušet nebudu.

kavec47
kavec47 napsal 08.01.16 v 10:05

Krásný stroj a jezdec tomu rozumí

BlackDog
BlackDog napsal 01.10.15 v 11:05 10b.

toša.
toša. napsal 01.01.14 v 08:55 10b.

pěkný parník

mag.
mag. napsal 11.03.13 v 16:12 10b.

ou ou ou tak to je nářez

me2d78
me2d78 napsal 04.03.13 v 14:06 10b.

parádní, jasných 10b...