Cagiva Raptor 125 (2004)

Vlastník pája.f
Vloženo 23.2.2013
Aktualizováno 21.4.2020

První pořádná mašina. Moje od 23.2.2013.

První dojmy - Když jsme pro ní jeli, měl jsem obrovskej strach, že bude na mých 189 cm malá. Proto mě velice příjemně překvapila její robustnost. Hned po přivezení jsem jí ještě trošičku protáhnul. Cca nad 6tis. začíná peklo! :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co začínají, pár zkušeností už maj a nebojí se otočit heftem :)

Doplňky na motorce - DellOrto s většim difuzorem, GP koncovka od Creptuse a airbox

Konečně je sníh pryč a pár slunečnejch dnů mě dokonale vytáhlo z baráku do garáže :). Najeto ZATÍM asi 30km kolem komína. Musim říct že jsem ani nečekal něco tak úžasnýho :D. Po otevření přívěry, jak už jsem vejš psal, začíná opravdu peklo. Problém je, že díky úžasnejm brembům, co zastaví na nulu během chviličky, si člověk myslí, že jede předpisově :D. Důležitý je, že vím, co tahle mrška dokáže :). Béňa si vezme jak zaměstnanci Shellky v noci, ale s tím jsem počítal a vůbec mi to nevadí :). Co víc říct? Snad jen, že se těším až bude teplejš a koupím si novou kombi, na kterou se fakt moc těším .

Eyky
Eyky napsal 04.03.13 v 22:19 10b.

Bez jezdce vypadá fakt dost robusně na 125_ku
Tak jsem docela zvědav na další fotky..
Ať slouží jen pro radost a mnoho spokojených kilometrů.

Packyn
Packyn napsal 03.03.13 v 09:41

Pěkná dváca skorosousede ať slouží

Linhart89
Linhart89 napsal 25.02.13 v 20:51 10b.

Vzhledově je tahle nahotinka perfektní!! Zaslouží právem 10b.

RoadRunner
RoadRunner napsal 25.02.13 v 20:33 10b.

pája.f
pája.f napsal 24.02.13 v 22:40