Yamaha XV 700 Virago (1985)

Vlastník cyklostylus
Vloženo 19.2.2013
Aktualizováno 1.6.2014

Motocykl jsem koupil přes bazar od chlápka, který ji položil dost nešetrně, tak že je na ní dost práce. Hlavně překontrolovat a doplnit chybějící doplňky, který vzaly za svý.

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - První dojem dobrý. Pak jsem zapochyboval, ale nakonec se ukázalo, že jsem se nespletl. Jsou solidní.

První dojmy - Motorka na první posezení udělala dobrej dojem. Je pohodlná a zdá se že při jízdě poslouchá. Moc zkušeností ale zatím nemám, protože jsem dosud jezdil enduro. Je to o něčem jiným. Sedím dost "na zemi" na to si budu muset zvyknout.

Motorku bych doporučil pro - Zatím nevím, ale doufám, že pro mě je dostačující. Nejde o to jakej je to obsah, ale co ti to přináší, když se projíždíš krajem

Doplňky na motorce - Motorka je vybavena zatím jen tím nejdůležitějším a to jsou padáky, předkopy a brašny, opěrka pro baťůžek. Zbytek časem podle peněz

Motorku jsem volil podle finančních možností a taky proto , že začínám jezdit s pár kamarádama, co mají hlavně chopry nebo cruisr a jezdí se dost dlouhý štreky. Měl jsem xt 600 kopačku a to nebylo moc pohodlný. Od týhle si slibuju, že až vychytám mouchy jako je problém se startováním a doplním chybějící části jako je kaslík na levé straně tak by to mohl být docela dobrej stroj pro mě. Nejsem žádnej blázen a rád jezdím pohodu klídek. . Zatím zkušenosti na silnici nemám protožejsem ji před měsícem koupil, ale až ji vyzkouším a náhodou mě neshodí tak dám vědět víc.

cyklostylus napsal 19.10.23 v 20:10

Mororka už pár let stojí. Rok jsem ji měl u opraváře, který ji loni zprovoznil. Bohužel se z motoru ozývyly kovové zvuky. Po dohodě a několika měsících motor vyndal a zjistil, že je potřeba nový válec, píst, rozvody a další díly za celkem zhruba 30000. Dohodli jsme se, že do toho nejdu, dal jsem inzerát na prodej. Nakonec mi pomoc nabídl kamarád. Ale ani on nevymyslel jak ty závady odstranit. Teď jí mám zase v garáži a po chvilkách to zkusím pomalu sám. Jezdím Hondu ST 1100 pan european. Tak mám toho Virgla spíš na zkoušku jestli to opravím.

cyklostylus napsal 19.10.23 v 19:01

Mororka už pár let stojí. Rok jsem ji měl u opraváře, který ji loni zprovoznil. Bohužel se z motoru ozývaly kovové zvuky. Po dohodě a několika měsících motor vyndal a zjistil, že je potřeba nový válec, píst, rozvody a další díly za celkem zhruba 30000. Dohodli jsme se, že do toho nejdu, dal jsem inzerát na prodej. Nakonec mi pomoc nabídl kamarád. Ale ani on nevymyslel jak ty závady odstranit. Teď jí mám zase v garáži a po chvilkách to zkusím pomalu sám. Jezdím Hondu ST 1100 pan european. Tak mám toho Virgla spíš na zkoušku jestli to opravím.

cyklostylus napsal 05.03.17 v 20:27

Omlouvám se Vám všem. Dlouho jsem tady nebyl a pokud se změnila pravidla přidávání komentářů nebo příspěvků tak se omlouvám. Virágo pořád vlastním, startování vyřešeno díky chlápkovi, který mi věnec na setrvačníku vyrobil přesně podle pastorku. Teď to zaskakuje jak se patří. Naskočí na škrtnutí. Jediný co bych potřeboval je indučka na přední válec a je to super

cvock
cvock napsal 27.05.14 v 18:49 10b.

Fakt pěkná. A žebra asi již v klidu. Tak hodně km, a pokud možno již jen na kolech směrem dolů.

SonyLee
SonyLee napsal 16.03.14 v 21:34 10b.

Pěkná tak ať slouží jak má a hodně prokochanejch, pohodovejch kiláků přeju