Jawa Stadion S22 (1962)

Vlastník MasterX
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 28.10.2013

Vloženo: 14.01.2014, Uskutečněno: 14.01.2014, Zhlédnuto: 47x

Tak Staďák aktuálně čeká na další vrstvu laku, opravu motoru a skládání. Počasí by bylo, ale mám zkouškový... a je toho moc. Očekávám, že až budu mít čas já, tak zas nebude to počasí.

Jinak budu ještě shánět rozumnější řidítka, tyhle jsou moc shnilý a při demontáži jsem je zkroutil, nechtělo se jim ven... Pomohlo až nahřejvání horkovzduškou a prolejvání olejem. Možná tam přijdou provizorně po tuningu stříbřenkou než seženu lepší.

• Skládáme...

Od minule pár změn - motor jsem ještě neposkládal, nebyl čas, ale pomalu po kouskách strojím šasi. Obstaral jsem repasovanou kliku, ložiska ZKL, gufera, válec dostal výbrus, hlava novej silentblok, čeká se až vyčistím ka

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.09.2014
    Uskutečněno: 08.09.2014
  • motor - čištění, kontrola

Vylágrováno jest... :-/ Motor dle silikonu na několika místěch někdo v nedávných letech rozebíral, leč soudě dle kvality provedení to byl neumělý orangutan. Klika má dole šílenou vůli ve všech směrech, ojniční futro vyje

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.07.2014
    Uskutečněno: 25.07.2014
  • Lakování plechařiny

Tak poslední víkend s rozumným počasím za námi, tak jsem si našel v sobotu hodinku na stříknutí základu, přebroušení a drobný překitování nerovností. Dneska jsme foukli vrch - tzn světle šedou na blatníky a nádrž a modro

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.10.2013