Suzuki XF 650 Freewind (1997)

Vlastník Broz10
Vloženo 10.2.2013
Aktualizováno 5.2.2021

Najeto 17000, dovoz DE, jako nová :)

KTM LC4 Adventure: Nepřišla vhodná nabídka, až přijde tak jdu do ní nebo větší kámošky 990

První dojmy - První dojmy na motorce byly super. Jednoválec byl pro mě velkým rozdílem od dvouválcového V-stroma. Na jízdu po městě a kolem komína ideální motorka, na delší cestování to bude chtít něco většího. Hlavně když jezdíme ve dvou.

Motorku bych doporučil pro - Začínající motorkář/ka

Prozatím nemám s motorkou až tolik zkušeností, koupil jsem jí na konci sezony. Zatím jsem s ní stihl najet cca 1500 km ale moc mě to s ní baví. Je to výborně ovladatelný stroj a určitě bych ho doporučil každému začínajícímu motorkáři. Úplně ideální jízda je mezi 80- 125 km/h po okreskách. Na dálnici to už žádná sláva není. Jízda nad 130km/h není moc příjemná. Jsem velice spokojen se spotřebou mezi 4-5 litry na sto. Mám tam nejninižší možné plexi, které chci vyměnit za větší, a doplnit o vyhřívané rukojeti. Vzadu mám 36l kufr který je tak akorát. Větší bych už nedoporučoval.

Myschan
Myschan napsal 05.02.21 v 15:01 10b.

Pěkný kousek. Posílám 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.02.21 v 14:08 10b.

Osvědčený stroj. Na jednoválci jezdím už léta, ta rychlost kolem 90 je optimální, i k cestování je dobrý. At' ti dělá radost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.03.13 v 19:14 10b.

bombovní Suzina gratulejšn

istonbike
istonbike napsal 10.02.13 v 12:52 10b.

Nádherný "Volný vítr" vypadá jako by opravdu sjel z výrobního pásu je to pohodový a nenáročný 1buch přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

keto
keto napsal 10.02.13 v 12:48 10b.

Tak to je krasavice,vypadá jako nová teď abys poslal baťůžek udělat papíry,až koupíš druhou nebude přece zahálet v garáži hodně pohodových km