MH Naked 125 (2012)

Vlastník -Tommy-
Vloženo 3.2.2013
Aktualizováno 18.4.2017

MH 7 Naked 125 - Španělsko v jedné stopě, ale žádnou Corridu tady hledat nemůžeš.

MH KN1 125: důvod neuveden
Honda CBF 125: důvod neuveden

První dojmy - Na první pohled si člověk asi všimne nevšedního stylu zpracování. Ne jednou se za touto motorkou ohlédl otec od rodiny či či stařík, který před 10 lety slavil diamantovou svatbu. Nediví se, že věnovali pozornost zrovna tomuto stroji, jelikož i já se do MH 7 Naked 125 zakoukal.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce

Doplňky na motorce - Nejsou

V 16 letech má člověk celkem omezený výběr motocyklů v kategorii do 125ccm. Kouká na cenu a spotřebu, hodnotí stav a najeté kilometry a v neposlední řadě i vzhled.
MH 7 Naked 125 mi padla do oka hned jak jsem jí uviděl.Proběhla koupě, jak motocyklu, tak oblečení a motorka měla již čestné místo v garáži hned vedle rodinného trhače asfaltu Škoda Fabia 1.2 HTP.
Nemám sice naježděné statisíce kilometrů, ale každá jízda s tímto strojem stála za zmínku. Je vám 16 a užíváte si každý kilometr promítnutý na displeji.

Výstavní kusy jako motor od Yamahy, přední tlumiče PAIOLI, zadní tlumiče OLLÉ, a brzdy, které by zastavily i Bolta v cílové rovince, hodnotím jednoznačně palcem nahoru. Avšak světlo, které se mi po roce ježdění nepodařilo nakalibrovat tak, aby mi svítilo na cestu a ne veverkám do domečků mě zklamalo ostatně jako rozbitý plovák v nádrži, který mi nebyl schopný prodejce opravit za 2 roky od koupě motorky.
Podtrženo sečteno, mi z toho stejně vychází, že to byla skvělá první motorka, na které jsem se naučil vše doposud potřebné k silničnímu provozu.

Motorka je již 2 roky prodaná, snad dělá novému majiteli radost alespoň takovou jakou jsem měl já a, že najezdí spoustu šťastných kilometrů.

Nyní mám již v hledáčku silnější stroje, protože 10HP, které udává výrobce MH - MOTOR HISPANIA mi už nestačily, vlastně i po možnosti se projet na silnějším stroji, konkrétně na motorce Yamaha MT 07 Moto Cage se mi zachtělo pořídit silnější motorku.

Tolik o mně a MH 7 Naked 125 a budu doufat, že budu mít časem možnost se rozepsat třeba o motorce značky Triuph...

Eyky
Eyky napsal 03.02.13 v 22:40 10b.

Ale fakt moc pěkná
Trošku připomíná XJ6_ku od ladiček

-Seagull-
-Seagull- napsal 03.02.13 v 19:26 10b.

istonbike
istonbike napsal 03.02.13 v 19:19

tak jsem koukl do galerie a těch 10b si vážně zaslouží

istonbike
istonbike napsal 03.02.13 v 19:17 10b.

Vypadá hodně dobře jen by to chtělo foto "in nátura"...fofrem ho nahoď