KTM 520 SX (2001)

Vlastník audin_ničič
Vloženo 1.2.2013
Aktualizováno 1.2.2013

Po opravách motoru,převodovky tlumičů no prostě všeho co šlo opravit nebo vyměnit je pojízda a spolehlivá.

Motorka koupena od od kamaráda

Honda CR 250: Honda byla sice ročník 2005 o pár tisíc dražší.Svezl jsem se na čtyřtaktu a zjitil jsem,že si mužů i odpočinout,nemusím motorku drtit pořád plnej knedlík abych náhodou nestratil otáčky aze zatáčky nevyjel jako poslední diky tomu že se mi nerozjel motor .

První dojmy - Motorka má sil na rozdáváni,motor zabírá pěkně a plynule už od nejnižších otáček až do konce.Čtyři rychlostní stupně bohatě vystačí. Jinak je těžká a neohrabaná,podvozek na dnešni dobu zaostává. V zatáčkách dosti špatně ovladatelná,na to musí mít člověk ukrutnou sílu, tou já neoplívám. :-D

Stroj jsem si vybral kvuli příznivé ceně.Rohodoval jsem se mezi Hondou cr 250 a již zmíněnou KTM 520 SX to jsem nevěděl co kupuju a myslím si že i předchozí majitel vůbec netušil v jakém je moto stavu.Hold chybama se člověk učí.
Motorka je to velmi jednoduchá,doma opravitelná.
Na této motorce jsem se málem vyučil mechanikem.
V té době kdy jsem ji kupoval, jsem žil v doměni že čtyřtakt je nesmrtelnej, že se měni olej a fitry jednou ročně.Neměl jsem vůbec potuchy o tom jak motor oproti 2T málo vydrži a že se olej jak jsem vyčetl v manuálu měni po 10 mth.
Značku KTM bych si jistě jako další motorku nezvolil,náhradní díly jsou sice dostupné ale velmi drahé.

O.N.E.
O.N.E. napsal 13.02.13 v 22:05 10b.

No sice taky občas něco šteluju ale za tu hromadu oranžový zábavy to stojí