Yuki CSR 125 (2009)

Vlastník ziggyy
Vloženo 28.1.2013
Aktualizováno 25.7.2013

Je to Yuki CSR 125 červená met. Krásná na cestování.

Motorka koupena od Nejaké dívky neznám

První dojmy - Ano motorka hned padla do ruky :) Mašina mi ukázala teda hodně :) Na csrku se mi nellíbí ty dva výfuky vedle sebe pod sedačkou...vyměnil bych je za nějakej slušnej ladák :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky.

Doplňky na motorce - Street maska(až na jaře 2013),gripy,závažíčka,kufr který sem momentálně sundal.

Tento stroj jsem si já nevybral. Blo to takové překvapení od rodičů,jednoho dne jsem přišel ze školy a už tam na mě koukala :D :) Byla krásná tak jsem jí hned zkusil :) Myslím že moc lidí nemá polici zrovna v lásce :D Já též ne :) Moto nemělo TK ale mě to jaksi nevadilo protě jsem jel. A první pocit z jídzy? ...dokonalost :))

Tesi82
Tesi82 napsal 29.05.14 v 11:38 10b.

Ta červená nemá chybu. Ať Ti jezdí jen a jen dobře

464646
464646 napsal 22.10.13 v 16:13

Ahoj,prosím tě potřeboval bych vědět kde jsi sehnal ten nosič zadního kufru.Je možné že by jsi mě napsal kde a za kolik.Je to na stejnou motorku Yuki 125 csr.Dík Zdeněk.

FishX3
FishX3 napsal 26.04.13 v 02:13 10b.

Heledme jedna z malorážek co se mi opravdu líbí - - netuším zda a jak to jede ale na fotkách prostě pěknej stroj!

tak Ziggi v pátek na Říp :)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.01.13 v 21:45 10b.

jj je to kráska

Konny88
Konny88 napsal 28.01.13 v 21:35 10b.

Moc pěkný CSRko, ta červená je opravdu parádní. Přeju spoustu pohodových a hlavně bezporuchových kilometrů . Dávám 10b