Yamaha XJR 1200 (1999)

Vlastník firelighter
Vloženo 5.1.2013
Aktualizováno 10.9.2013

Kolosální mastodont, na kterém se dá ujet stovky kilometrů na jeden zátah. Vše má v originálním znění, kromě výfuků. Ty jsou z CB1300 a vypadá s nimi mnohem lépe než s originály.

První dojmy - Je to moje první motorka. Před ní jsem jezdil jen na kole a ještě před tím na tříkolce. Po první jízdě jsem měl naděláno v kalhotách. Pak jsem si zvyknul a tento řhmící kolos bych neměnil.

Byla to láska na první pohled, teda kromě mé ženy. Srovnávat ji z jinými podobnými stroji nemá smysl - každá má + a -. Mě si prostě chytla. V roce 2012 a jeho čtvrtém měsíci jsem ji poprvé vybídnul ke startu. Chvilka mazlení kolem komínu a v červenci téhož roku na první větší výlet do Francie za Krišotem. Na jeden zátah s přestávkami na kafe a jiné blbosti do italské Alexandrie - 1100km. Moc trápení jsem s tím neměl - xjr si mě hýčkalo.
Jediné co po vás tato jednostopka bude chtít, bude trochu víc oleje a kapánek víc benzinu (7,5l/100l), ale to u takovéhoto stroje musíte čekat.

A protože moje Anča není nejmladší, poslal jsem ji v lednu 2013 na kompletní omlazovací kůru ke skvělým odborníkům do Starého Města u Uherkého Hradiště. Na jaře bude hotová a bude to mazel k pohledání.

vitasktm
vitasktm napsal 09.01.13 v 21:53 9b.

Super kousek.

Vycho
Vycho napsal 07.01.13 v 14:52 10b.

Velice pěkná

cebeer
cebeer napsal 05.01.13 v 16:35

Krása která nestárne a nepodléhá módním trendům.

kůča-cbr
kůča-cbr napsal 05.01.13 v 14:28 10b.

pekna masina,nechal bych si rict)

Raptík
Raptík napsal 05.01.13 v 13:58 10b.

Dobrá volba! Tak ať ti slouží. A hlavně bez nehod!!!