Yamaha XJR 1200 (1998)

Vlastník RichardKadlcek
Vloženo 15.1.2017
Aktualizováno 19.3.2017

Zatím je ve fázi projektu takže budu pomalu přidávat foto a během pár týdnů dodělám a doplním všechny totky.

Honda CB 750: Jednu už jsem měl a nakonec jsem se rozhodl pro větší objem.

První dojmy - Rozhodně větší než 750, ale pohodlná a po pár jízdách mi došlo proč je vyhledávaná na cestovaní. Jinak motorka se mi vždycky líbila ale cena ojetin byla pro mě vysoká na to abych ji hned rozkopal.

Motorku bych doporučil pro - Samozřejmě pro mě.

Doplňky na motorce - Racing páčky,řídítka,výfuky,stupačky,filtry,pružiny. Zadní část vyrobená mnou a k tomu samozřejmě sedlo na zakázku a upravený rám, komplet nová barva speciálně upravená podle mého přání a vše útrob motoru rozebráno,vyčištěno,namazáno, šrouby měněny za nerez + leštěné doplnky. Nové blinkry,světla, držák spz, zrcátka, gripy, tachometr, pancéřové hadičky a dále...

Vybral jsem ji protože mi přišla vhodná na kafáče a jak jsem popisoval tak se mi líbí i tak jak je. Jinak podle lidí s kterými jsem si psal a mluvil je XJR spolehlivý stroj tak doufám že mne nepotká nějaký průser a bude sloužit. Mám v plánu si ji nechat protože prodej prvního kafáče mě mrzel a chci něco na klidné ježdění

takže tu mám téměř finální verzi, pouze čekám na sedlo na míru a je hotovo.

Qjetináč
Qjetináč napsal 20.10.19 v 20:47 10b.

Pěkně ses s tím popral.
Snad tě někdy potkám.

Psisko
Psisko napsal 29.01.17 v 17:39 10b.

Pěkný,i když mě se líbí taková jaká je.Ale když se pěkně předělá

spike-cz
spike-cz napsal 20.01.17 v 14:36 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 20.01.17 v 13:40 10b.

Gallia
Gallia napsal 20.01.17 v 11:25