Aprilia Pegaso 650 (2001)

Vlastník U720
Vloženo 4.1.2013
Aktualizováno 4.1.2013

Teprve s motorkama začínám,ale tady to byla jasná volba.Levná,nenáročná(jako každá motorka) a na ty roky stále hezká.

Motorka koupena od Přes inzerát - Člověk který mi ji prodal,byl férový chlapík

První dojmy - První dojem?Byl jsem vykulenej jako taras.Jinak pohodlná a pro mě dostatečně silná.Příjemná na ovládání.Lehká a svižná.Nemám jestě moc najeto,ale jako úplný začátečník,bych ji doporučil každému kdo chce být začátečníkem.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně bych ji doporučil začátečníkům,nebo holkám.Je to taková poslušná motorka.

Doplňky na motorce - Jediný doplněk je zadní kufr.Chci dát vyšší plexi,držáky zadních kufrů a padáky.

Musím říct,že mě mnoho lidí od koupě Aprilie odrazovalo,je to Ital.Jenže já když si něco umanu,tak se mi to těžko vymlouvá,ikdyž toho pak někdy lituju.
Zatím jsem nadmíru spokojenej a doufam,že mě ta Nádhera ještě párkrát sveze.Zatim jsem poruchu neměl.Musel jsem vyměnit brzdové desticky a ještě me čekají obě gumy.Tak to je zatim moje první investice,ale je to zatim jen za spotřební material.Jinak jízdní vlastnosti jsou vcelku dobré.Po silnici paráda,v terénu(pokud se tak dají nazvat polní a lesní cesty)taky dobrý,ale na rozježděný bláto to moc neni.

hruso25
hruso25 napsal 08.10.15 v 21:26 10b.

a čo budeš sedlať teraz?

U720
U720 napsal 01.10.15 v 18:34

Tak včera prodaná.Nebyla to špatná motorka,dost mě naučila a nebyla vůbec zlobivá co se poruch týče.Za 3roky mě nikde nenechala.Ale život jde dál a chce to změnu.Doporučuji všem,co si chtějí hrát s citlivým plynem.Snad bude dobře sloužit i novému majiteli.

findejs1310
findejs1310 napsal 02.08.15 v 16:32

Italka je Italka

Jerry371
Jerry371 napsal 02.03.15 v 14:47 10b.

sefca007
sefca007 napsal 27.03.14 v 19:33 10b.

Super mašina moc krásná