KTM EXC 400 (2002)

Vlastník Soulless91
Vloženo 31.12.2012
Aktualizováno 2.1.2014

Menší větší kladívko, mám ji rok, za tu dobu jsme se krásně seznámily, najezdil jsem na ní asi 65 mth, pár hobby závodů, nějaký výlet na Slovensko.

První dojmy - Pokud si dobře vzpomínám, první dojem byl, že mi málem ujela pod zadkem.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne milovníkům cest a dlouhých vyjížděk :D

Doplňky na motorce - Odvzdušňovací ventilky v předních vidlích, blastery, silnější zadní pružina

Stroj jsem si před rokem vybral, jelikož jsem byl docela začátečník ale do 250 se mi jít nechtělo a chtěl sem 4T. Mám štěstí na kamarády, kteří někteří jezdí MX / někteří enduro ( Vlastně hodně z nich obojí) :D, takže mě tak docela navnadili. Motocykl byl 40 mth po GO ( píst, spojkové lamely, 1,2,3 spojkový stupeň atd) Motor je spolehlivý, libí se mí krouťák u 4T, dokáže se posbírat v každém výjezdu už od volnoběhu, je hodně točivý,můžu říct že mě nikdy nikde nenechal. Pravidelně měním olej Motul 300V max po 15 mth, vzduchový filtr do 7 mth. Jediný zásah do motoru byl v létě, kdy se měnil rozvodový řetěz. Jinak samozřejmě kontrola ventilů pravidelně, výměna ostatních náplní.

Jinak motorku bych doporučil všem, kteří váží 80 kg jako já :D Od 525 je o poznání pocitově lehčí, motor je gumovější, ale výkon mu rozhodně nechybí. V technických pasážích je o poznání obratnější.

Nyní před Vánoci , jelikož sem hrr hrr a chci být od února zpátky v sedle proběhla větší údržba, měnil jsem gufero na hřídelce vodní pumpy, už začínala prskat z odpadu vodu výměněny komplet náplně, brzdové desky, vyčištěn karbec, nová vata ve výfuku a přetěsněny spoje svodu, nová rozeta, nové drapáky, komplet polepy, nové blastry, měněny ohlá řidítka, seřízeny ventily. Ještě čekám na řetěz a pomaličku se do toho začnu znova dostávat :D

Lubos92
Lubos92 napsal 07.03.14 v 15:19

Pěkná .

VencaCZ
VencaCZ napsal 02.01.14 v 21:23

zajima me to GPX v pozadí, myslím že jí měl muj kamarád odkud je?

VencaCZ
VencaCZ napsal 02.01.14 v 21:20

zajima me to GPX v pozadí, myslím že jí měl muj kamarád odkud je?

ZdeninoTE
ZdeninoTE napsal 12.01.13 v 01:23

vypadá hezky

Kaduhaz
Kaduhaz napsal 31.12.12 v 15:44 10b.

Spravne zabahnena A slusi ji to