Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník Arzerion
Vloženo 29.12.2012
Aktualizováno 2.5.2016

Kawa byla vždy můj velkej sen :)

První dojmy - Poprvé když jsem se na ní svezl docela jsem měl strach protože jede uchvatně,krásně jde za plynem a do zatáček jde uplně sama. Ale po té co jsem jsi na ní zvykl tak jsem zjistil že to je poslušná holka :) zatím jsem s ní ujel něco málo přez 9000km a nemuzu si stěžovat.

Motorku bych doporučil pro - kawa je celkem živá takže to chce raději nejaký zkušenosti než naní člověk vleze,přeci jen neměli by jsme zvyšovat statistiku nehod motorkářu na našich silnicích

Doplňky na motorce - power commander,quick shifter,xenon s angel eyes,přídavná kontrolka řazení,výfuk Akrapovič,bezpečnostní pojistka při pádu,gelové rukojeti, zlaté rolny na stojan,halogen blinkry,tuningový držák SPZ,černé plexi,proužky na ráfcích,CNC páčky,originál kryt sedla,padáky Rutan,tlumič řízení sprint dampers,protektor páček moto GP,ukazatel Gipro DS,přední Kotouče Braking,pancéřové hadice od PP racing

Kawasaki byla pro me jasná volba uz od mala je to muj sen.
Brzdy jsou vinikajíci a krásně jde za plynem. máme za sebou 3 krásné sezony a zatim mě pokaždé překvapí,a i po takové době je na závodech konkurencí :)

Pfirman
Pfirman napsal 26.03.16 v 02:17 10b.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 10.10.15 v 19:02 10b.

Moc hezká Kawička Hezky vymazlená

TC-Def
TC-Def napsal 07.04.15 v 11:11 10b.

Šéfe moc pěkný kousek, hezčí než ta moje to musím uznat

justyn
justyn napsal 13.10.14 v 08:46 10b.

Suprová Ninja Přeji mnoho závodních úspěchu At to lítá Ninja= jasných 10b

rybíz5