Aprilia Red Rose (1988)

Vlastník Erik15015
Vloženo 27.12.2012
Aktualizováno 27.12.2012

Jedná sa o Apiriliu Red Rose , pôvodne to bola 50ccm ale je tam polini kit na 80ccm ,minulí rok robená generálka , nový lak , nove pneu , nová spojka , je to veľmi ľahká a obratá motorečka , som s ňou spokojný .

Motorka koupena od Bazos.sk - Túto motorku som získal výmenou za Apriliu Tuareg 600 , lebo vtedy som na nej nevedel jazdiť bola príliš veľká , tak som ju vymenil za túto na ktorej sa dá super povoziť.

První dojmy - Plusy : bola napohľad celkom pekná,kopala na jeden kop,dobrý zvuk,šla dosť rýchlo. Mínusy : šmýkala spojka,plášte už mali za sebou dosť,lak bol dosť vyťahaný,z pochrómovaný vecí bol opadaný chróm,trebalo nové lamely ktoré ma nakoniec stáli 70€ priamo z Talianska z Aprílie.

Tento stroj som si vybral preto lebo som sa chcel zbaviť Aprilie Tuareg 600 na ktorej som sa nevedel voziť pretože bola veľmi veľká a ťažká.Ponúkli mi na výmenu toto tak som to zobral.Jazda na nej je veľmi dobrá aj keď šmýkala tá spojka ale jazidlo sa mi veľmi dobre motor Ide krásne , prednú brzdu síce nemám a ani zadá nešla dobre tak som musel vymeniť vzadu obloženie a tým sa všetko vyriešilo . Spotreba je na nej super nalejem 4L benzínu a vozím sa aj mesiac. Na tejto motorke sa mi ešte nestalo že by ma niekde nechala , jedná porucha bola tá spojka nič iné som na nej nemusel robiť a to ma teší :) Na motorke ja najlepšie jazdí po poľných cestách , na asfalte nie veľmi dobre a nieje to ani taký zážitok . Ak by niekto chcel motorka je na predaj za 330€ lebo už chcem niečo silnejšie a predsa len ju mám už 3 roky :)