Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník Ruslan
Vloženo 21.12.2012
Aktualizováno 14.10.2014

Dosti velký supersport pro ježdění ve dvou,umí dobře potahnout i ve dvou,myslím si že 750 je dobrá volba.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Je to skvělý tým a byly mi doporučení,tak jsem šel tam,můžu jen doporučit.Fakt dobrý kluci.

Honda CBR 600F Sport: důvod neuveden

První dojmy - Moc jsem toho nenajezdil,koupil jsem jí v řijnu,ale můžu říct že po 300 km parádní svezení,padla mi hned do ruky,ještě sem neměl šanci jí pořádně protahnout.Sedí dobře na dalnici a na okrskách je to horší(naše cesty)

Doplňky na motorce - panceřované hadice,padáky,výfuk Arrow,power comander,ukazatel řazení...

Bylo to težké rozhodování mezi Hondou cbr600f sport a nebo Suzuki gsx-r750.Když jsem sednul na CBR tak něco nebylo dobře,od zkušených motorkářu vím,že první dojem po nasednuti na maši je ten nejdůležitější,pokuď je něco špatně,tak nesmím koupit,každému vyhovuje něco jiného,Hondy jsou supr mašiny,kolem mě jejích spousty.Sednul jsem na Suzuki a bylo vybráno,posed jak pro mě tak i pro ženu perfektní,skvělý výkon,dobrý zátah,oceňují tlumič vibraci,kompletní svody a tlumič výfuku Arrow skvělý zvuk,namontovaný Power Comander,panceřované hadice.Nemám moc najete po 300 km toho ještě moc nevím,zatím jsem plně spokojeny s touhle krásnou mašinou a myslím si že mi ještě ukáže hodně co ještě nevím...po 12500 km co jsem stouhle kráskou najezdil a zažil,nemohu říct nic jiného než opravdu skvělý stroj,je to těžké loučeni,ale nemohu jinak 19.9 jsem byl sestřelen na cestě,Gixxero na odpis,já se uzdravím,ale Suza už ne,přejí všem motorkářum mnoho šťastných kilometru v sedle,buď te na sebe opatrní BIKERI.

Fox1
Fox1 napsal 22.08.13 v 10:44

Nádherná barevná kombinace !! palec

tomasNJ
tomasNJ napsal 01.03.13 v 20:35 10b.

supiš ať slouží, pěkná

Barney
Barney napsal 21.12.12 v 15:41 10b.

Nádhera! Třeba se někde potkáme