Jawa 50/05 (1965)

Vlastník Pixmar
Vloženo 19.12.2012
Aktualizováno 19.12.2012

Klasika kterou zná snad každý, proto jí snad taky nemusim představovat :)

První dojmy - Je to fichtl, ze začátku bylo spíš víc problémů než ježdění ale po renovaci se to zlepšilo, ikdyž od té doby jsem stejně moc nenajezdil protože jsem si koupil XRko. Co k tomu víc dodat? Fichtla každej zná, takže nějaké technické věci popisovat neni třeba.

Doplňky na motorce - opěrka kterou dělal kdosi před desítkami let

Motorku jsem vytáhl z garáže, kde cca 10 let stála. Dříve na ní jezdil můj otec, který z toho sundal plechy, dal jinej kříž a koupil fungl novej motor (proto není kulatej na fotkách). Motorka byla celkem dorasená, elektronika nefungovala, sotva to jelo, zadní plech popraskanej hned na několika místech atd. Dalo se to kapku do cajku a chvíli jsem na tim jezdil než padlo rozhodnutí že se bude renovovat. Nejhorší ze všeho byl asi ten zadní plech, jak už jsem psal, byl na hodně místech popraskanej ale hlavně tam byly asi 3 vrstvy barvy, takže broušení až na plech, svařování atd atd. Bylo dost věcí se kterejma bylo potřeba poprat se, nakonec se ale podařilo dát to do kupy.

Pixmar
Pixmar napsal 24.10.13 v 14:28

Díky

Josef-1
Josef-1 napsal 26.12.12 v 10:27 10b.

Pěkný ! Kdybych nečetl text pod tím, myslel bych si že je to dochovaný originál lak

Pixmar
Pixmar napsal 19.12.12 v 22:01

Díky borci

nunoDan
nunoDan napsal 19.12.12 v 20:17 10b.

jak říkáš není třeba představovat

cebeer
cebeer napsal 19.12.12 v 19:33