Ostatní Trike (1996)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 7.12.2012
Aktualizováno 11.12.2012

Když mě bylo kolem osumnácti, tak jsem zahlídnul v jedné sousední vesnici něco s povařených kusů železa co připomínalo tříkolku a já se rozhodl udělat něco co bude vypadat trochu jako tříkolka.

Motorka koupena od vlastní výroba

První dojmy - Dnes, když člověk chce něco dělat tak sežene vše co se mu zamane a hlavně nač má finance, ale jak všichni starší dobře víme, že neni tomu tak dávno, kdy se nedalo sehnat skoro nic. Co si člověk na koleně neudělal neměl. Improvizovalo se jak jen to šlo. Začal jsem bez peněz a zkušeností trávit dlouhé večery a noci v garáži asi jako každej zapálenej kutil.

První třikolka se mi doma moc neohřála, protože hned co se dodělala mi napadlo jak by šlo mnoho věcí vylepšit a tak se za docela slušnej peníz na tehdejší dobu prodala a já začal stavět dál. Celkem se mi podařilo postavit tři kousky a tohle je má poslední z roku 1998. Byla to sranda a člověk se dost naučil. I policajti si vždy udělali jen pár fotek a nechali nás cestovat dál. Dnes je všechno jinak a asi bych se nedoplatil.

Grisoroad
Grisoroad napsal 14.12.12 v 07:09 10b.

Super využití motoru ze Škodovky, krása :)

jikov
jikov napsal 08.12.12 v 10:01

Super kočár,hlavně pohled zezadu.

fery251
fery251 napsal 07.12.12 v 17:13 10b.

Krása...ty časy jsou pryč, ale na to kutění v garážích se nezapomíná. Klobouk dolů, vypadalo to krásně.