Ostatní Trike (1996)

Vlastník maf26
Vloženo 4.9.2015
Aktualizováno 20.4.2018

Černy trike Krauter1.2 vw motor made in brazilia.4rychlostni +zpatecka...koupeno v nemecku od soukrome osoby

První dojmy - Prvni jizda byla z Karlovych Varu domu.a musim rici ze to byl super zazitek.svitilo slunicko...teplicko..paradni vyjezd.trik padnul hned napoprve.mel jsem nejprve obavy jak se bude ovladat zatacky.a tak ale vse probehlo v naprostem poradku a super pojezdeni.4rychlosti jsou plne dostacujici...cestovni rychlost cca 80-90km/h je dostatecna...zpatecka pri rejdovani a parkovani super vec

Doplňky na motorce - Predni rolka...trasne na riditkach...mel jsem na antene lysci ohon..ale ten my bohuzel v Plzni pri akci Obri loutky pred MP zrucne odmontovali dva vyrostci videni ma kamerovem zaznamu...pribudou v zadu bocni brasny.

Protoze nevlastnim ridicske opravneni na motocykl.a touha jezdit na silnici take v necem jinem nez v aute mne dohnala k moznosti poridit si trike ktery se da ridit i s rp.kategorie B.a tak jsem zacal vyhledavat inzeraty a nasel jsem cenove i vzhledove svuj stroj.privezl prihlasil a zacal drandit silnice.trikolka je presne to co jsem si predstavoval.jede uzasne,,vsude kam s manzelkou prijedeme budime pozornost.lide si trika a vlastne i manzelku foti:):):).je tu super pocit si v klidu bublat krajinou...doporucuji jako relax vsem

Robasco
Robasco napsal 22.09.15 v 13:42 10b.

Pohodovej stroj (Y)

maf26
maf26 napsal 08.09.15 v 18:00

dekuji za pochvalu..rad bych ty foto otocil,,ale jak???

Boža
Boža napsal 08.09.15 v 10:38 10b.

Vždy se mi tříkolky moc líbily, tak třeba někdy moto za 10 bodů
ty obrázky na bok si oprav, to je malé mínus

žižala.
žižala. napsal 06.09.15 v 11:20 10b.

Nádhera.

maf26