Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník Dave-SV
Vloženo 6.12.2012
Aktualizováno 16.5.2020

SV dostává strašně zabrat, tak jsem musel pořídit něco na kravení :D Srada přes zimu upravím na stuntriding :) VIZ deník

První dojmy - Proti SV650S je to v nízkejch otáčkách hodný, ale jak se to vytočí, tak je to mazec :) Hned jsem poznal i tvrdší podvozek - nerovnosti, který SV zvládalo mi tady rozklepají řidítka :D Na šestku se nechá jet i 50 (SV pod kilo začíná kuckat). Je to pořádnej kus motorky. Myslel jsem, že půjde jen plynem na zadní, ale chce to trochu snahy:)

Doplňky na motorce - Bez kapot a bez budíků, vyšší řidítka, vepředu pancíře, street maska, homemade laďák (prý přesná kopie Yoshimury), vzadu diodový světlo.

Sradíka jsem přivezl 17.11.2012. Jel jsem pro něj s kámošem dodávkou až někam za Brno - 260km. Při hledání jsme měli problém porozumět Brňákům, ale nakonec jsme to našli :D Prodávající byl milý férový asi čtyřicetiletý kutil. Po projížďce a prohlídce jsme ji přikurtovali a jelo se dom :) Domů jsem přijel asi v 9h, ale stejně jsem jí musel protáhnout, byl jsem z ní uplně hotovej :D Hlavně ten zvuk mě dostává. Dost to střílí do laufu. Další den proběhly první tréninky wheelie a myslím, že jsem ujel dál než kdykoli jindy na SV (tam mě brzdí omezovač už v 78km/h a řadit na dvojku ještě neumim). Další víkend poslední zablbnutí a začne se s úpravama na stunt: zadní brza na řidítka, velká rozeta, výměna křivýho kotouče, pořádný padáky a dozadu hrazda.

PATYN
PATYN napsal 20.02.13 v 00:17 10b.

Tak hlavně ať kope

martin14
martin14 napsal 09.12.12 v 16:26 10b.

máš to za plnej počet