Yamaha YZF-R6 (2005)

Vlastník Vo1c3k
Vloženo 1.12.2012
Aktualizováno 31.10.2020

Nastal čas na změnu, ER5 šla do světa a potom muselo přijít něco lepšího :) R6 to vyhrála :)

První dojmy - Když jsem ji jedno ráno našel tady na bazaru, tak jsem se rozhodl že ji musím mít :) Podle fotek jsem myslel že to bude ve stavu kdoví jakém... Po příjezdu na místo, když bývalý majitel otevřel garáž jsme se nestačili divit v jakém stavu je. :) Takže nebylo co řešit.

Na R6 jsem už jel, takže jsem věděl do čeho jdu :) Ale když jsem ji poprvé vytáhl ven, tak jsem byl úplně štěstím bez sebe... jak krásně jede, jak krásná je :) Sice by to mohlo mít lepší spodek, ale když se dostanu nad těch 7-8tis tak to už fičí slušně :) Bývalý majitel mi tam nechal úplně nové Diablo Rosso Corsa takže taky o starost méně. Laďák od RP ( na můj vkus je trochu tichý i po vytáhnutí homologační vložky :) )

Foki
Foki napsal 31.08.19 v 11:59 10b.

zdend.a.
zdend.a. napsal 19.12.12 v 22:57 10b.

Tož stray pěkná r6tka,,na jaře to prubnem teda! :) Jinak od spoda je to zdechlé,jelikož je to 6tka,pak už to cosik jede za 10b

Barney
Barney napsal 04.12.12 v 08:39 10b.

Kráska, třeba se někde potkáme.

Bazy007
Bazy007 napsal 03.12.12 v 17:23 10b.

Luxusní mašinka... Že ses ještě ani nepochlubil :) Jak ji máš dlouho

phoenix
phoenix napsal 03.12.12 v 07:12 10b.

Zdarec,
mooc krásná, měl jsem úplně stejnou a nikdy bych neměnil, jenže jsem potkal na jaře idiota, co ji poslal do věčných lovišť. V černým provedení je tento model nejkrásnější, kamkoliv přijedeš, budou se lidi otáčet. Přeji hodně šťastných km.