Suzuki GN 125 (1997)

Vlastník PínoHrabánek
Vloženo 30.11.2012
Aktualizováno 30.11.2012

Spolehlivá motka s šicím strojem místo motoru ,která dojede kamkoli potřebuju a nikde mě nenechá .Jen před kopcem se krapet bojí.

První dojmy - Kupoval jsem nejedoucí, zablácenou, válející se někde u slepic což mě krapet děsilo ,ale stačilo ji vyčistit ,koupit baterku ,pneumatiky a bez odmlouvání se rozjela i po několika letech srávených v kurníku.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro začatečníky i když po čase omrzí to jak se bojí kopců.

Doplňky na motorce - Nová zrdcátka ,blinkry a kufr na helmu

Motorka se koupila protože se vyskytla nabídka a po slevě s tím že si jí sám rozjedu a dokoupím pár drobností si myslím ,že 9500,- není zase tak moc za vcelku zachované moto a navíc Číza už přece jen nebyla to pravé zvláště když sem vyžadoval alespon nějakou spolehlivost. Jezdí né zrovna rychle oproti jiným 125kám ,ale dojede kamkoli a to se spotřebou max do 3. litrů a to při rychlosti cca 80-90 km/h. Na silnici drží vcelku dobře a jen když si do zatáčky opravdu hodně lehnu tak je cítit že se malonko zavrtí ,ale to už opravdu ležím. Podvozek drží dobře a je taky dost pohodlná a to i na delší cesty klidně i s batůžkem. Jediná věc co mi nesedí jsou přední tlumiče , protože z nich mám jemně odskákanou přední pneu jenže to zjevně zavinil původní majitel .

PínoHrabánek
PínoHrabánek napsal 01.12.12 v 21:13

Pokud se nepletu tak váží okolo 170 kilo ale to střílím a musel bych se jit podívat což je zase pohyb navíc :D

žižala.
žižala. napsal 30.11.12 v 19:14 10b.

Pěkný čopřík 10b.

PýDžej
PýDžej napsal 30.11.12 v 17:02 10b.

Je to pěkné, ať Ti to vydrží - sympatickej strojek (kolik to váží?). Držím palce!